Παρουσίαση Εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος

Συζήτηση με θέμα Εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος, που ξεκίνησε από Δημήτρης Μακεδόνας, στο Forum 'Γενικά για Καναρινια' του PetBirds, 23 Αυγ 2008.

1. Εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος (στο στόμα την ταϊζει).
    Το ξέρω ότι σας ζάλισα αλλά πρώτη μου φορά είναι καταλαβαίνετε... :D

Συνημμένα Αρχεία:

2. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Πανεμορφες φωτογραφιες Δημητρη! :)

3. Χαίρομαι που σου άρεσαν Ανέστη.
    Με την ευκαιρία να ευχαριστήσω και πάλι το φίλο μου Δημήτρη (Paoki) που μου χάρισε το κόκκινο. (Μητσάρα είχες δίκιο, θα το ηχογραφίσω μια μέρα να δείς πρόοδο στο κελάηδημα).
    Το κίτρινο το βρήκα στο δρόμο.:)

4. aggel

aggel PB New Member

καλους παογονους την ανοιξη να σου ζησουν οι φωτος ειναι τελειες

5. georgepanatha

georgepanatha PB New Member

χαχα πολυ καλο φιλε μπραβο..καλους απογονους να εχουν:D

6. Sissy

Sissy PB Senior Member

Να χαιρεσαι το ζευγαρακι σου Δημητρη!:)πολυ ομορφες φωτογραφιες!

7. Greek yorkshire

Greek yorkshire PB Member

απιθανο ζευγαρι . να το χαιρεσαι

8. Kostas21

Kostas21 PB Member

Nα τα χαιρεσαι!Πολυ ωραιες και οι φωτο!

9. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Να σου ζήσουν.Πολύ ωραία παρουσίαση έκανες.

10. PETM2387

PETM2387 PB New Member

Πολύ όμορφα να σου ζήσουν :)

11. Μαιρη

Μαιρη PB Member

Πανέμορφα πουλάκια. Αλλά και οι φωτογραφίες το κάτι άλλο ... Να χαίρεσαι το ζευγαράκι σου :)

12. Frania

Frania PB Member

Πολυ ομορφα και τα δυο πουλακια!σε καταλαβαινουμε!Μπραβο και στον Δημητρη..μπορει να καμαρωνει το ζευγαρακι!Τωρα αμα σου πω οτι λογικα πρεπει να τα χωρισεις μεχρι να ερθει η σωστη χρονικη στιγμη αναπαραγωγης γιατι τα πουλακια μπερδευονται ειδικα αν ταχεις σε εσωτερικο χωρο!Ειναι σε καινουργιο περιβαλλον, θα ακολουθησει και η πτερρορια..κριμα να εχουν μια ατελεσφορη πρωτη προσπαθεια αναπαραγωγης που θα τα στρεσσαρει κιαλλο και μαλιστα χωρις λογο .Αυτη ειναι η ταπεινη μου γνωμη που θελει να βοηθησει να διατηρηθει η ομορφη εικονα για πολυ!Πιο εμπειροι φιλοι εδω μεσα ξερουν να σε κατευθυνουν καλυτερα!:)Πες μας περισσοτερα για το πως βρηκες ενα πουλακι στο δρομο ..ποιος σταθηκε ποιο τυχερος ? δεν μπορω να διαλεξω να τα προσεχεις πολυ σαν την τυχη σου!

13. giannis 7

giannis 7 Banned

Και τα 2 πουλάκια σου Δημήτρη είναι πανέμορφα να σου ζήσουν!

14. Φράνια ευχαριστώ για τις συμβουλές.
    Τα πουλάκια έχουν χωρίσει :D. https://petbirds.gr/threads/6238/
    Ένα απόγευμα σχεδόν βραδάκι που περνούσα από Ξηροκρήνη το πουλάκι πέρασε δίπλα από το μηχανάκι μου και χώθηκε κάτω από ένα αυτοκίνητο τρομαγμένο. Πετούσε κανα δυό μέτρα και πάλι προσγειώνονταν, το έπιασα γιατί σκέφτηκα ότι δεν θα είχε πολύ μέλλον εκεί. Θα χρειαστώ αρκετές συμβουλές γιατί είμαι εντελώς άσχετος.

15. kimi

kimi PB New Member

Ομορφα κ τα δυο. Να σου ζησουν! Αμα ερθει η ωρα να γεννησουν, θα ειμαι η νονα στο πρωτο πουλακι.

16. Ευχαριστώ Κιμι, τιμή μου :)

Μοιραστείτε

Φόρτωση...