Είναι καλό αυτο το κλουβί για 2 budgie;

Συζήτηση με θέμα Είναι καλό αυτο το κλουβί για 2 budgie;, που ξεκίνησε από angel16, στο Forum 'Φροντίδα, Εκπαίδευση Παπαγάλων' του PetBirds, 25 Αυγ 2014.

1. angel16

angel16 PB New Member

Αποφασισα να παρω μεγαλυτερο κλουβι στα παπαγαλακια μου μιας και εγιναν ζευγαρι η γιαγιουλα και το μικρο απο την συμπεριφορα τους πιστευω οτι ισως ζευγαρωσουν λοιπον το κλουβι που σκεφτομαι να παρω ειναι αυτο ειναι καλο ? Καμια γνωμη ? αλλοΠροιοντα πουλιων :: Κλουβιά πουλιών :: Κλουβιά εισαγωγής :: Κλουβιά εισαγωγής μεσαία :: Κλουβί Carina 76 x 45 x 46cm - πετ σοπ σπιτια σκυλου σπιτι petsop τροφεσ ροφεσ σκυλων

2. Ελευθερια Ρ

Ελευθερια Ρ PB New Member

Καλο μου φενεται αλλα ξερεις οταν βλεπουλε κατι στο ιντερνετ δεν ξερουμε και δεν εχουμε την ευκαιρια να το δουμε στην πραγματηκοτητα!Μπορεις να παρεις ιδια κλουβια απο πετ σοπ οπου θα μπορεις να δεις την πραγματικη τους εμφανιση.

3. EiriniKt

EiriniKt PB Member

Μια χαρα το κλουβι! Οντως, τετοια κλουβια βρισκεις καο στα πετ, βλεπεις και σε τι κατασταση ειναι:)

4. paulpaul

paulpaul PB New Member

Καλό είναι αλλα καλύτερα να πάρεις κλουβι απο πετ σοπ για να ξερεις αμα ειναι σε καλη κατάσταση κλπ

5. YannisK

YannisK PB Known Member

Άνετο κλουβί για 2 μελοψιττακούς.
    Αλλά υπάρχει και ένα άλλο στις ίδιες διαστάσεις με 4 εξωτερικές ταιστρες, 2 πόρτες μπροστά (και 2 στα πλάγια) και χώρισμα!

6. angel16

angel16 PB New Member

Τελικα πηγα στο πετ σοπ μου και επειδη αυτο τους ειχε τελειωσει πηρα ενα αναλογο με 4 πορτες 4 ταιστρεσ και 6 πατηθρες :)

7. EiriniKt

EiriniKt PB Member

Μια χαρα,καλυτερα ετσι :)

8. angel16

angel16 PB New Member

Μονο που αρχισαν να το ροκανιζουν :( αν και εχουν παιχνιδια ροκανιζουν αι τα καγκελα ! Θα κανω παρουσιασιαση ;)

Μοιραστείτε

Φόρτωση...