Πώληση Δινεται ζευγαρι καναρινια μωζαικ του 14

Συζήτηση με θέμα Δινεται ζευγαρι καναρινια μωζαικ του 14, που ξεκίνησε από kostasb, στο Forum 'Πώληση Πουλιών - Εξοπλισμού' του PetBirds, 8 Ιαν 2015.

1. kostasb

kostasb PB New Member

Δινεται σε οποιον ενδιαφερεται ζευγαρι καναρινια μωζαικ του 14 στην τιμη των 50€ λογω αποκλειστικης ενασχολησης μου με κοκκινα λιποχρωμικα καναρινια.

20150109_100533-001.jpg 20150109_100600.jpg

2. nikosel1

nikosel1 PB New Member

θα μπορούσες να στείλεις ένα π.μ

3. kostasb

kostasb PB New Member

Τι εννοεις φιλε δεν καταλαβα?

4. patilas

patilas PB Member

Nα του στείλεις σε π.Μ θέλει

5. misalouris

misalouris PB Moderator Staff Member

Θέλει συζήτηση με προσωπικά μηνύματα !

6. nikosel1

nikosel1 PB New Member

Εννοώ τηλ επικοινωνίας

7. kostasb

kostasb PB New Member

Ρε παιδια ημαρτον! Δεν ειμαι απο παρθενογεννεση.Το πμ το ξερω αλλα αυτο που δεν καταλαβα ειναι τι παραπανω να πω στον φιλο στο πμ που δεν το αναφερει εδω η αγγελια.Anyway...παρακαλω τους διαχειριστας να κλεισουν την αγγελια μιας και το ζευγος εδωθη!:)

8. misalouris

Μη θυμώνεις, δεν το ξέραμε....
    Μπορεί να ολοκληρώθηκε η "πώληση" τα πτηνά ΠΩΛΉΘΗΚΑΝ αλλά η αγγελία όμως θα παραμείνει ανοικτή, πάγια τακτική στο forum.

9. kostasb

kostasb PB New Member

Οχι κυριε Γιαννη παρεξηγησατε.Δεν υπαρχει θεμα θυμου ισα ισα περιπαιχτικο ηταν το σχολιο μου αλλα προφανως ο γραπτος λογος μπερδευει μιας και ειναι χωρις χροια.

10. misalouris

Όλα καλά Κώστα... δεν υπάρχει κανένα θέμα.

11. nikosel1

nikosel1 PB New Member

Παιδιά δικό μου το λάθος αλλα αυτά παθαίνουν όσοι προσπαθούν να δουλέψουν και να χαζευουν στο φόρουμ . Συγνώμη αν σας παιδεψα

12. kostasb

kostasb PB New Member

Κανενας δεν ειναι λαθος,απλα ενα μικρο μπερδεμα.Ειδες εγω ο ανεργος ποσο συγκεντρωμενος ειμαι??? χαχαχα!

13. misalouris

Να ένας από τους λόγους που δεν πρέπει να κλείνει ένα θέμα... με τη συνέχεια λύθηκαν οι όποιες παρεξηγήσεις ...

Μοιραστείτε

Φόρτωση...