Διακοπές στο Τουμπαι

Συζήτηση με θέμα Διακοπές στο Τουμπαι, που ξεκίνησε από dimitris, στο Forum 'Chit Chat' του PetBirds, 22 Αυγ 2007.

1. dimitris

dimitris PB New Member

Θέλω να μοιραστώ μαζί σας μια ιστορία για τις καλοκαιρινές μου διακοπές.
    Με πουλιά ασχολούμαι πολλά χρόνια όταν πήρα κομπιούτερ έψαξα και βρήκα πολλά σαιτ ένα όμως αναφερόταν μονό με το είδος που εκτρέφω.
    Στο τσατ του ήταν άλλα τρία βασικά άτομα δυο από την Θεσσαλονίκη ένα από το τουμπαι και άλλος ένας εγώ.
    Πέρσι το Νοέμβριο στην έκθεση του ΕΛΚΕ έτυχε και συναντηθήκαμε όλοι μαζί , η χαρά όλων μας ήταν απερίγραπτη.
    Φέτος το καλοκαίρι μιλάω με τον φίλο από το τουμπαι και του λέω να μου βρει ξενοδοχείο να πάω εκεί για διακοπές , όταν το άκουσε το πρώτο πράγμα που είπε είναι ότι το σπίτι του είναι ανοιχτό σε μένα και στην οικογένεια μου και να πάω όποτε θέλω, χωρίς να τον ξέρω χωρίς να έχουμε από κοντά σχέσεις μόνο με μια φορά που με είχε δει το παλικάρι αλλά και η γυναίκα του μου χάρισαν τις καλύτερες διακοπές που έχω κάνει όλα αυτά τα χρόνια.
    Και όλα αυτά με ένα κοινό χόμπι τα πουλιά .

2. muthos

muthos PB New Member

φιλε δημητρη χερομαι που περασεςκαλα στης διακοπες σου!το χομπι οποιο και αν ειναι αυτο η πουλια η ψαρια η οτιδιποτε ενονει παντα τους αληθεινους χομπιστες

3. Gorgino

Gorgino PB New Member

Ναι είσαι καλά Δημήτρη εγώ και η γυναίκα μου θα χαρούμε να σε ξανά φιλοξενήσουμε στο Ντουμπαι.!

4. Katerina

Katerina PB Member

Mπραβο στο Φύλη λοιπόν!

5. Gorgino

Gorgino PB New Member

με λένε

6. dimitris

dimitris PB New Member

ψονιο σε λενε , η ζηλεια θα σε φαει.
    στον φυλη και στην χριστινα, ενα μεγαλο ευχαριστω.

7. Gorgino

Gorgino PB New Member

Κυκλοφορήσαν και κάτι φωτογραφίες στο internet!
    <broken link removed>

8. Katerina

Katerina PB Member

Κοιτα,για το Δημητρη δεν ξερω,παντως ο αριστερος τυπος,ο στρογγυλοπροσωπος,μοιαζει με το Φυλη!

9. paoki72

paoki72 PB New Member

Φίλε Δημήτρη θέλω να με γνωρίσεις τους φίλους σου.:D

10. gozi

gozi PB New Member

Dimitri na se kala , ixame kales stigmes edo_Oso gia ton mikro IME POLI PERIFANOS ekselisete se megali prosopikotita ke mia mera oli ta milame gia afon, ke min ksexnate EGO IMOUN O DASKALOS:eek:

11. Gorgino

Gorgino PB New Member

Τι να πω snif snif είμαι συγκινημένος ευχαριστώ δάσκαλε για τα καλά σου λογια. δεν θα σε διαψεύσω μέρα με την μέρα γίνομαι καλύτερος και ίσος με δεις σύντομα στο Monte Carlo γιατί το Dubai τώρα έγινε σούπα αφού ήρθε και ο Μήτσος.

12. gozi

gozi PB New Member

Episis telo na po ena megalo efxaristo ston Dimitri giati kate proi mou anebazi tin adrenalini ftiaxnontas ton frape mou me to seiker , ta mixerakia ine palias texnologias pleon ke den douleboun sosta -DEN KSERO GIATI-malon i nestle ftei den ebale kalis piotitas xxaxaxaxaxaaxa FILIA MITSO an pnixtikes elpizo na min ksexases tin diafiki na tin ftiaksis opos mou iposxetike

Μοιραστείτε

Φόρτωση...