Γνωρίζετε βιοτεχνία που φτιάχνει ζευγαρώστρες στη Θεσσαλονίκη;

Συζήτηση με θέμα Γνωρίζετε βιοτεχνία που φτιάχνει ζευγαρώστρες στη Θεσσαλονίκη;, που ξεκίνησε από Εμμανουήλ, στο Forum 'Γενικά για Καναρινια' του PetBirds, 5 Αυγ 2009.

1. Εμμανουήλ

Εμμανουήλ PB New Member

Καλησπέρα σας φίλοι μου:),εδω και αρκετό καιρό ψάχνω να βρω μεγάλες ζευγαρώστρες πχ 80*40*40,90*45*45, στην Θεσσαλονίκη αλλά οσο και αν εχω δει σε όλα τα μαγαζιά σχεδόν δεν βρίσκω με τίποτα.Γι αυτό λοιπόν θέλω να σας ρωτήσω εαν γνωρίζετε καμιά βιοτεχνία που να φτιάχνει στα μέτρα του καθενός;Ευχαριστώ πολύ.

2. Εμμανουήλ

Εμμανουήλ PB New Member

για να σας βοηθήσω ψάχνω κάτι τέτοιο,τα κλουβιά που φαίνονται στα δεξιά που είναι 2 και 3 το ενα πάνω απο το άλλο.Thanks

Συνημμένα Αρχεία:

3. davide

davide PB New Member

φιλε η αληθεια ειναι οτι δεν ξερω καποια που να φτιαχνει πλαστικα κλουβια αλλα γνωριζω μια που φτιαχνει σε οποια μεγεθη θελεις ξυλινα κλουβια.ειναι στην περιοχη της κ.τουμπας

4. mgerom

mgerom PB Supporter Article Writer

5. Εμμανουήλ

Εμμανουήλ PB New Member

Ευχαρίστω πολύ για την άμεση ανταπόκριση;).Θα ρωτήσω και στο e-shop,με ενδιαφέρει να είναι απο μέταλλο και οχι ξύλινα,αν και με το ξύλο είναι πανέμορφα.
    Βασικά αυτές τις ζευγαρώστρες τις εχω ΄ερωτευτεί΄και πάρα πολύ βολικές.Γνωρίζεται μήπως απο που προέρχονται;Είναι Ελληνικής κατασκευής;

6. ΑΓΓΕΛΟΣ2

ΑΓΓΕΛΟΣ2 PB Member

τις φερνεις 1-2 πετ και εδω στο βολο...
    ειναι πραγματικα ωραιες και μεγαλες κλουβε!
    το μονο κακο ειναι οτι δεν εχει συτα νομιζω στο πατο...

7. chtsili

chtsili PB New Member

τετοιες εχω δει στο quiko πριν το αεροδρομιο αν θελεις πανε να δεις .

8. Εμμανουήλ

Εμμανουήλ PB New Member

Καλή σας μέρα,ευχαριστώ πολύ όλους σας.Αυτές τις κλούβες-ζευγαρώστρες εχω την εντύπωση οτι της φτιάχνει η κλουβοτεχνική,σωστά;Εαν γνωρίζετε ποιάς εταιρίας είναι πείτε με.
    Επίσης γνωρίζετε μήπως εαν έχουνε στον πάτο σύρμα-σίτα ή είναι απευθείας το συρτάρι;

9. Βασιλης

Βασιλης PB Member

Κάνε μια ερώτηση και εδώ αν θες Pets Planet - Γρήγορα Εύκολα Οικονομικά είναι στη Θεσσαλονίκη και έχουν δωρεάν παράδοση για όλη την πόλη. Έχει μέσα κάποιες κλούβες της κλουβοτεχνικής αλλά ξέρω ότι διαθέτουν και άλλες πιο φτηνές οι οποίες δεν έχουν περαστεί ακόμη. Έφτιαξα το site εγώ γιαυτό το ξέρω :) Μπορείς να τους στείλεις mail αν θες ώστε να σου στείλουν φωτό από ότι υπάρχει στις διαστάσεις που σε ενδιαφέρουν.

10. Εμμανουήλ

Εμμανουήλ PB New Member

Σας ευχαριστώ πολύ,να΄στε καλά

Μοιραστείτε

Φόρτωση...