Για τον ιδιοκτητη του παπαγαλου

Συζήτηση με θέμα Για τον ιδιοκτητη του παπαγαλου, που ξεκίνησε από Greek yorkshire, στο Forum 'Φροντίδα, Εκπαίδευση Παπαγάλων' του PetBirds, 17 Μαϊ 2008.

1. Greek yorkshire

Greek yorkshire PB Member

υπαρχει ενα ενδιαφερον site με μερικα πολυ καλα αρθρα μεταφρασμενα στα ελληνικα.και με πολλα και χρησιμα links. το εχει φτιαξει καποια φιλη που ομολογουμενως πρεπει να ειχε πολυ μερακι και αγαπη στα πουλια.δωστε σημασια στο αρθρο που αναφερονται οι δεκα εντολες για τον ιδιοκτητη του παπαγαλου παραδομενες απο τον ιδιο τον παπαγαλο.θα γελασετε αλλα μπορει και να προβληματιστειτε ?????????

2. Wind-sa

Wind-sa PB Member

emena den anigei to site...

3. xrisss

xrisss PB New Member

ουτε σε μενα ανοιγει

4. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

Σε κανέναν δεν ανοίγει. Πρόκειται για πρόβλημα του server του Pathfinder (ως συνήθως). Δοκιμάστε αργότερα.

5. Greek yorkshire

σταυρο δεν το ελεγχεις μηπως δεν εκανα κατι σωστα? δεν ειμαι και κανενας hacker

6. Stavros

Εσύ σωστά τα έκανες, απλώς έχει "πέσει" ο κοινόχρηστος server του Pathfinder. Ούτως ή άλλως λειτουργεί καναδύο μέρες την εβδομάδα κι αν. :D Δοκιμάστε... αργότερα :rolleyes:

7. Greek yorkshire

παιδια επιτελους παιζει το site. θα βρειτε νομιζω πολυ χρησιμες πληροφοριες. εξερευνηστε το

8. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Το είχα ξαναδιαβάσει και δεν μπορούσα να το βρώ.Τώρα μπήκε στα αγαπημένα.Ευχαριστώ Δημήτρη.

9. marianna2384

marianna2384 PB New Member

εγω προσπαθησα τωρα κ δεν ανοιγει...

10. Stavros

Είναι σαν τα διόδια κατά την επιστροφή από μεγάλες εξόδους. Ανοίγουν ξαφνικά για μισή ώρα και όποιος πρόλαβε τον Κύριο είδε. :D

11. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Ακριβώς Σταύρο το πρωί ήταν οκ.

12. marianna2384

καλα οποτε θα συνεχισω να προσπαθω...

13. Χριστιάνα

Χριστιάνα PB New Member

Ούτε σε μενα ανοίγει αλλά αφου είναι τόσο καλό θα προσπαθήσω ξανά!

14. Greek yorkshire

ειναι γενικο προβλημα με τις σελιδες του pathfinder. ενας φιλος που εχει mail στο pathfinder βλαστημαει οποτε θελει να δει τα μηνυματα του.χριστιαννα προσπαθησε το πρωι πριν μπουν ολοι στο site.θα δεις οτι αξιζει τον κοπο

15. TeriAthens

TeriAthens PB New Member

κι εμένα δεν ανοίγει, κρίμα...αν και μου φαίνεται οτι το έχω ξαναδιαβάσει...

16. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

To πρωί μου ανοίγει πάντα.Τώρα 10:38 η ώρα μια χαρά.Προσπαθήστε πρωί.Οι εργαζόμενοι το Σαββατοκύριακο.

17. marianna2384

ναι τώρα ανοίγει...επιτέλους!

18. Greek yorkshire

νομιζω εχει αποκατασταθει το προβλημα τις τελευταιες μερες. ανοιγει κανονικα

Μοιραστείτε

Φόρτωση...