Για ακουστε φωνης καρδερινας

Συζήτηση με θέμα Για ακουστε φωνης καρδερινας, που ξεκίνησε από angelk, στο Forum 'Φωνές Πουλιών, Βίντεο, Φωτο' του PetBirds, 3 Μαρ 2009.

1. angelk

angelk PB New Member

ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ

Συνημμένα Αρχεία:

2. mortal1

mortal1 PB New Member

Που είναι η φωνή?

3. yannis

yannis PB New Member

χωρις να ειμαι κριτης...μου αρεσει πολυ!

να την χαιρεσαι αν ειναι δικη σου

4. GALEKOS

GALEKOS PB New Member

δεν μπορω να απουσω τι γινετε γεν ακουω η λειπει ο ηχος

5. yannis

yannis PB New Member

το αρχειο δουλευει μια χαρα,λογικα σας χρειαζεται καποιο codec για τον MEDIA player...η να να γινει εγκατασταση του winamp(δεν το πολυπροτεινω)

στο MEDIA player 11 παιζει μια χαρα.

6. kbibikos

kbibikos PB New Member

καλησπέρα. ωραιο αλλα σαν ψηφιακή ηχογράφηση μου ακούγεται.

7. angelk

angelk PB New Member

Αν θελετε την γνωμη μου οσον αφορα τον MEDIA player που χρησιμοποιειτε δοκιμαστε και τον classic MEDIA player που παει πακετο με την εγκατασταση του K-Lite Codec Pack(http://www.free-codecs.com/download/K_lite_codec_pack.htm ).
    Ειναι ενα πακετο με ολους τους αποκωδικοποιητες που μπορει να χρειαστειτε για τον υπολογιστη σας.Παιζει τα παντα στην κυριολεξια βιντεο και ηχο.Αυτα σαν μια συμβουλη οσον αφορα τους υπολογιστες.Οσον αφορα βεβαια την φωνη δυστηχως η καρδερινα δεν ειναι δικη μου.Ειναι ηχογραφιση μεσω Audacity(προγραμμα για υπολογιστη) απο το YouTube.Υπαρχουν παρα πολλα βιντεο με καρδερινες εκει και οποια φωνη μου αρεσει την ηχογραφω,την επεξεργαζομαι(καθαρισμος απο θορυβους κ.τ.λ)και τις χρησιμοποιω για εκπαιδευση των νεων καρδερινων μου με πολυ ικανοποιητικα αποτελεσματα σας πληροφορω.

Μοιραστείτε

Φόρτωση...