Γιατι η καρδερινα μου τσιμπιεται συνεχεια στην κοιλια;

Συζήτηση με θέμα Γιατι η καρδερινα μου τσιμπιεται συνεχεια στην κοιλια;, που ξεκίνησε από elena politidou, στο Forum 'Ασθένειες Ιθαγενών Πουλιών - Υβριδίων' του PetBirds, 14 Μαϊ 2015.

1. elena politidou

elena politidou PB New Member

και μια αλλη ερωτηση για μια αλλη καρδερινα οταν τσιμπιεται συνεχεια στην κοιλια και βγαζει αρκετα πουπουλα απο''κεινο το σημειο τι μπορει να συμβαινει?

2. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Τι καρδερινα ειναι αυτη? Αγρια?

3. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

Έλενα, από που προέρχονται αυτές οι καρδερίνες;

4. elena politidou

Αγρια ειναι και την εχω 8 χρονια και μεχρι τωρα δεν ειχα κανενα προβλημα μαζι της

5. elena politidou

αυτη που χαθηκε ετσι αδικα μου την ειχανε δωσει αυτην που εχω τωρα οπως και αλλες 3 και ενα φλωρο ειναι αγρια ολα αλλα τα εχουμε 8 χρονια ολα.υπαρχει καποιος συγκεγκριμενος λογος που με το ρωτας αυτο?παιζει ρολο?

6. Stavros

Κοίταξε εδώ Όρους Χρήσης

7. elena politidou

ok σταυρο ευχαριστω πολυ για την ενημερωση αν και το ηξερα αυτο απλα ειναι χρονια τα πουλακια αυτα και τα προσεχω πολυ τα πηρα κληρονομια απο τον πεθερο μου γιατι πιστευω πως αν τα ελευθερωσω τωρα θα''ναι σαν να τα σκοτωνω μετα απο τοσα χρονια.

8. Myra

Myra PB Moderator Staff Member

9. Stavros

Ναι Έλενα, όντως αυτά δεν μπορούν να απελευθερωθούν τώρα. Αυτός είναι κιόλας ο λόγος που ρωτάμε, δεν είναι όλες οι περιπτώσεις ίδιες.

10. dimitris_patra

dimitris_patra PB Member

Μπορείς να βάλεις μια φωτο να την δούμε???

11. elena politidou

καλησπερα θα την βγαλω

Μοιραστείτε

Φόρτωση...