Γεννήθηκε ο Κωνσταντίνος ο Β'

Συζήτηση με θέμα Γεννήθηκε ο Κωνσταντίνος ο Β', που ξεκίνησε από georgekouk, στο Forum 'Chit Chat' του PetBirds, 15 Σεπ 2007.

1. georgekouk

georgekouk PB New Member

Αγαπητοί φίλοι καλημέρα σας.
    Με διαφορά 6 ημερών από το παοκάκι, απέκτησα κι εγω στις 13/9, στις 12.05 τον δεύτερο γιό μου από τα 4 πλέον παιδιά μου. Μόλις 58 πόντων και 4.600 γραμμαρίων. Κάτι σαν Νόριτς ένα πράγμα σε σχέση με τα άλλα είδη καναρινιών! Εγινα και με τη "βούλα", πολύτεκνος.
    Η χαρά μας - εμένα και της γυναίκας μου - είναι πολύ μεγάλη, γιατί έχοντας πάρει την απόφαση να το κρατήσουμε, είχε μετάθεση στα χρωμοσώματα, 93% πιθανότητες για φυσιολογικό και 7% για διάφορα προβλήματα, από δισπλασίες έως πολύ πιό σοβαρά, είναι υγιέστατος, και "τέρας".
    Ο λόγος πέρα από την μεγάλη μου χαρά που το αναφέρω και ποστάρω για το νεογέννητο παιδί μου, είναι για να μεταφέρω σε όλους σας, αυτό:
    Εύχομαι ο Θεός ή αυτό στο οποίο πιστεύετε, ή δεν πιστεύετε να σας βοηθά να παίρνετε πάντα την σωστή απόφαση. Σωστή απόφαση είναι αυτή που ακόμα κι αν το αποτέλεσμα δεν σας ευχαριστήσει, είναι αυτή για την οποία δεν θα έχετε την παραμικρή αμφιβολία ή τύψεις, μετά.
    Θέλω τέλος να ευχαριστήσω όλους σας εκ των προτέρων για τις ευχές σας, για τον Κωνσταντίνο μας.

2. stzark

stzark PB New Member

Να σου ζησει φιλε Γιωργο, παντα υγεια ευχομαι αντε και για το 5ο σιγα σιγα :p

3. mgerom

mgerom PB Supporter Article Writer

Αντε και να σου ζήηηηηηηηηηήσει ο μπόμπιρας .!

4. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

Να σας ζήσει Γιώργο και να είστε πάντα καλά να το χαίρεστε! :)

5. epo

epo PB New Member

Να σας ζησει!παντα γερο κ τυχερο!:)

6. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Γιωργο βάστα γερααα!

Να σας Ζησει παντα με υγεία, μακροζωια και ευημερία!Ο ερχομος του παιδιου σας να σας δινει μονο χαρα!Τις καλυτερες ευχες μου και στην Ναταλια!:63:

7. Katerina

Katerina PB Member

Nα σας ζησει!να ειναι γερο και καλοτυχο:)

8. muthos

muthos PB New Member

να σου ζεισει φιλε γιωργο,να χερεσε ολλα τα παιδια σου και να ειναι παντα υγειεστατα

9. paoki72

paoki72 PB New Member

Φιλε μου δεν σε προλαβα για να αναφερω εγω πρωτος το ευχαριστο γεγονος της γεννησης του γιου σου.Να σου ζησει και να ειναι παντα γερος.Τωρα δεν ξερω αν καποια στιγμη θα κανουν παρεα οι γιοι μας αλλα βλεπω ο δικος μου να τρωει αρκετο ξυλο με τους 51 ποντους και τα 3200 κιλα:D

10. andreasrodos

andreasrodos PB New Member

Να σου ζήσει φίλε Γιώργο !

11. niktaoys

niktaoys PB New Member

Φίλε Γιώργο να σου ζήσει, να είναι πάντα καλά και σας εύχομαι ότι καλύτερο.
    Άντε να έρθει και ο καιρός να ημεμήσεις και να ξεκουραστείς κι εσύ φίλε σιγά σιγά.

12. georgekouk

georgekouk PB New Member

Αυτός είναι ο Κωνσταντίνος ο Β'. Ή Οβελίξ! Ο Α' είναι ο πεθερός μου.
    Μετά την πτερόρροια θα αποκτήσει όπως τα αδέλφια του, ξανθά μαλλιά, σύμφωνα με τον γονότυπο που έχει.
    Σας ευχαριστώ όλους και πάλι για τις ευχές σας, Νίκο δεν ξέρω πότε τελικά θα ηρεμήσω, αυτό είναι άλλου παπά ευαγγέλιο, Ανδρέα θα σε ενοχλήσω σε κανένα μήνα για δωμάτια κλπ, μιάς και η Τσαμπίκα μας περιμένει, Μήτσο δεν έχουμε γονίδια βιαιοπραγιών στην οικογένεια, το παοκάκι μάλλον πρέπει να φοβόμαστε (πλάκα κάνω), Georgina αν και δεν σε γνωρίζει η Ναταλία μου σε ευχαριστεί όπως και όλους σας άλλωστε.

Συνημμένα Αρχεία:

13. georgekouk

georgekouk PB New Member

Ευχαριστώ πολύ και πάλι όλους σας!

Μοιραστείτε

Φόρτωση...