Βιβλιο (54 σελ. σε μορφη pdf) Δημιουργικη Ενασχοληση Παπαγαλων

Συζήτηση με θέμα Βιβλιο (54 σελ. σε μορφη pdf) Δημιουργικη Ενασχοληση Παπαγαλων, που ξεκίνησε από Greek yorkshire, στο Forum 'Φροντίδα, Εκπαίδευση Παπαγάλων' του PetBirds, 19 Σεπ 2009.

1. Greek yorkshire

Greek yorkshire PB Member

βρηκα στο ιντερνετ ενα βιβλιο του kris porter (54 σελ σε μορφη pdf) Δημιουργικης Ενασχολησης. πως μπορουμε να εχουμε απασχολημενο τον παπαγαλο μας παιζοντας με παιχνιδια απλα που τα φτιαχνουμε μονοι μας με υλικα που βρισκονται σπιτι μας και πως μπορει η αναζητηση τροφης να γινει ενα παρα πολυ ωραιο παιχνιδι προσομοιωνοντας την ζωη του σαν κατοικιδιο με την αγρια φυση. εκει οπυ δεν ειχε το φαγητο στις ταιστρες να τον περιμενει αλλα .. ιδρωνε για τον επιουσιο!

Συνημμένα Αρχεία:

2. Greek yorkshire

ρε παιδια σας το ανοιγει? εμενα μου κολλαει. ειναι 54 φυλλα και μπορει να αργει να φορτωσει. αν καποιος το εχει φορτωσει ενημερωστε με . μηπως υπαρχει προβλημα να το τσεκαρει ο σταυρος.

3. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Εμένα μου βγάζει σφάλμα και λέει άγνωστη μέθοδος και ότι δεν υπάρχουν αρχεία για αποσυμπίεση.Τώρα τι είναι αυτό δεν ξέρω.

4. αντρέας

αντρέας PB New Member

Ουτε μενα!

5. Greek yorkshire

ελπιζω να το φτιαξει αυριο ο σταυρος. μολις το ανοιξετε θα καταλαβετε. ειναι χρησιμο για ολους μας

6. rania koko

rania koko PB New Member

μακαρι γιατι ουτε εμενα μου το ανοιγει..ζνιφ:(

7. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

Δοκιμάστε ξανά.

Αν δε λειτουργεί και πάλι, μην ποστάρετε σας παρακαλώ μηνύματα του τύπου "δε λειτουργεί" στο θέμα. Χρησιμοποιήστε απλώς την αναφορά μηνύματος για να αναφέρετε το πρόβλημα. Κάνετε κλικ στο εικονίδιο του αναφερόμενου μηνύματος και ακολουθήστε τη διαδικασία.

8. kwnstantina

kwnstantina PB New Member

Πολύ ωραίο άρθρο... Εμένα μου άνοιξε και έχει πολύ ωραίες ιδέες για παιχνίδια...:)

9. rania koko

rania koko PB New Member

πολυ ωραιο!

10. Γιώργος -

Γιώργος - PB New Member

Ευχαριστούμε Δημήτρη

11. melagio80

melagio80 PB Member

Πολυ ωραιο το αρθρο Δημητρη.
    Εχω ομως μια απορια...
    Ειδα οτι καποια βιβλια,περιοδικα ακομα και ενας τηλ.καταλογος εχουν γινει παιχνιδια.Ειναι σωστο για την υγεια των μικρων?

12. Greek yorkshire

ο καταλογος σαν παιχνιδι ειναι αυτο που λεμε all time classic! δεν το τρωνε ,το ξεσκιζουν. δεν γνωριζω για κινδυνους αλλα σε παρα πολλα site το εχουν σαν το πιο απλο και ευκολο να βρεθει παιχνιδι,μαζι με το αδειο ρολο απο το χαρτι υγειας!

13. kwnstantina

kwnstantina PB New Member

"Είναι σωστό για την υγεία των μικρών?"
    Και γω αυτό αναρωτήθηκα... Δεν τα πειράζει το μελάνι?

14. Greek yorkshire

για να το θυμηθουν οι παλιοτεροι και να το διαβασουν οι νεοτεροι

15. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Πολυ καλη ιδεα να επαναφερουμε καποια παλιά θέματα! Καταφερα και το άνοιξα και διαπιστωσα οτι εχει πολυ ωραιες ιδες για οσους ενδιαφερονται να ασχοληθουν!!

16. Greek yorkshire

χρησιμοτατο

17. maria p

maria p PB Supporter PBCP Contributor

Μοιραστείτε

Φόρτωση...