Παρουσίαση Βίντεο απο τη νέα περιοχή παιχνιδιού του Πάρη

Συζήτηση με θέμα Βίντεο απο τη νέα περιοχή παιχνιδιού του Πάρη, που ξεκίνησε από Parrotsmile, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 21 Νοε 2008.

1. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Τελείωσα τη νέα περιοχή παιχνιδιού του Πάρη.Τώρα μπορώ να βάζω πολλά παιχνίδια και να τα αντικαθιστώ γρήγορα.Φαίνεται ενθουσιασμένος .

2. jamieo

jamieo PB Member

Φαίνεται πολύ χαρούμενος και άνετος με τη νέα του χώρου!

3. tilathan

tilathan PB New Member

Πολύ ωραίο.. κάτι παρόμοιο σκέφτομαι να κάνω.. μου δωσες ιδέες.
    Να τον χαίρεσαι.

4. Maria Pap.

Maria Pap. PB Member

Καλορίζικο το νέο παιχνιδότοπο, πολύ εφευρετικός είσαι για να δραστηριοποιείται ο Πάρης, μπράβο σας! Όταν κατεβαίνει στο πάτωμα από τη μεγάλη σκάλα γυρίζει πίσω ή περιπλανάται & εξερευνά το σπίτι; Καλή διασκέδαση, ευχαριστούμε για τα youtube.

5. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Όχι δεν κατεβαίνει ποτέ από το σταντ και όταν τον αφήσω στο πάτωμα τρέχει αμέσως να ανέβει επάνω.Από μικρός αισθάνεται άβολα στο πάτωμα.

6. petros galleos

petros galleos PB New Member

Πολυ ωραιος ο παιχνιδοτοπος που εφτιαξες Κωστα. Μπορεις να μου πεις ολα αυτα τα παιχνιδια τα αγορασες, η τα εφτιαξες μονος σου; Π.Χ αυτο που καθεται απο που το πηρες;

7. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Κωσταντίνε παντα μας αφήνεις έκπληκτους με το με την δημιουργικότητά σου και το μεράκι σου στις κατασκευές! Το σύνολο είναι καταπληκτικό! Πολύ μου αρεσε η ανεμόσκαλα!

Ευχομαι ο Πάρης μας να περνάει πολλές ξένοιαστες ώρες στον παιχνιδότοπό του!

8. Sissy

Sissy PB Senior Member

Πολυ καλη η ιδεα και πολυ ομορφη η κατασκευη Κωνσταντινε!Ευχομαι να περασει εκει, πολλες χαρουμενες ωρες ο Παρης:D

9. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Όλα είναι του εμπορίου εκτός από το ξύλινο σταντ που είναι ιδιοκατασκευή,δηλαδή το έφτιαξε ένας φίλος ξυλουργός.

10. Lefterhs

Lefterhs PB New Member

Κωνσταντίνε υποκλίνομαι στην εφευρετικότητά σου!Μου φαίνεται ότι ο Πάρης σου βγάζει τον καλύτερο εαυτό σου...

11. anatoly

anatoly PB Member

Πολυ ωραιος ο παιχνιδοτοπος, πολυ ωραιος κ τυχερος ο Παρης σου Κωνσταντινε!:)
    Να τον χαιρεσαι!
    Μπραβο κ στο φιλο ξυλουργο!

12. Greek yorkshire

Greek yorkshire PB Member

νομιζω οτι εμπνεεσαι απο αυτη την σχεση κωνσταντινε!

13. Magdalena1

Magdalena1 PB New Member

Τυχερός παπαγάλος ο Πάρης!Μπράβο σου Κωνσταντίνε κάνεις τα καλύτερα για τον μικρό σου!

14. jay

jay PB New Member

Φοβερη κατασκευη! Με πολυ μερακι και γουστο!

15. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

To θετικό είναι ότι του αρέσει γιατί πολλές φορές μου συμβαίνει να κάνω κάτι και αυτός να το αγνοεί και να ενθουσιάζεται με μια κόλλα Α4.Ανόητα πουλιά.:p

Μοιραστείτε

Φόρτωση...