Αυτοσχέδιες κλούβες

Συζήτηση με θέμα Αυτοσχέδιες κλούβες, που ξεκίνησε από dimis, στο Forum 'Αγορά - Ζήτηση - Διάθεση Πουλιών Εξοπλισμού' του PetBirds, 21 Αυγ 2007.

Θα μπορούσα να τις πουλάω και αν ναι, πόσο;

1. Ναι

6 ψήφος(οι)
    66,7%
  2. Όχι

3 ψήφος(οι)
    33,3%
Κατάσταση Θέματος:
Κλειστό.
  1. dimis

dimis PB New Member

ti tha legate tha mporousa na kataskevazo tetoies klouves kai na tis poulao? nai i oxi ?

Συνημμένα Αρχεία:

2. tasakla4

tasakla4 PB New Member

Πάρα πολύ ωραίες κατασκευές.. Για να σου πω τιμές δεν ξέρω,αλλά η δική μου είναι όπως οι δικές σου σε ποιότητα κατασκευής με διαστάσεις 0,5Χ0,5Χ1μ ένας όροφος και την πήρα πριν από 2χρόνια 75€..

3. sennacostas

sennacostas PB New Member

Καλημερα, ωραιες ειναι και πιστευω οτι αναλογως την τιμη θα μπορουσες να πουλησεις. Αλλα δεν καταλαβα πως καθαριζονται? Αυτο ειναι το σημαντικο. Πρεπει να ξεβιδωσεις τις προσοψεις?

4. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Καλημέρα!:)Δεν ξερω κατα πόσο θα σε ενδιεφερε μια γυναικεια γνωμη επι του ζητήματος αλλά εχω να σου πω τα εξης:Προκειται για μια νοικοκυρεμενη κατασκευή η ολοκληρωση της οποιας φαινεται καθαρα στην 3η φωτογραφια της κατω σειρας. Λειτουργικο το συρταρακι για την καθαριότητα του κλουβιου, αρκετος χωρος για να ζησουν και να μεγαλωσουν μεσα αρκετα πουλακια, εμφανης και ο χωρος για το διαχωριστικο σε περιπτωση που τα κλουβια χρησιμοποιηθουν σαν ζευγαρωστρες. Θα σου προτεινα να ολοκληρωσεις την κατασκευη σου προσθετοντας μικρες ροδες για την ευκολοτερη μεταφορά του κλουβιου σε περιπτωση αναγκης απο τον εξωτερικο σε εσωτερικο χωρο. Εκεινο που δεν μου φανηκε πρακτικο ειναι οι τετραγωνες ξυλινες πατήθρες που μαλλον θα δυσκολεψουν τα πουλακια.

Δεν ειμαι μαλλον ο καταλληλος ανθρωπος να σου πω ποσο μπορει να πουληθει μια τετοια κατασκευη, αλλα σιγουρα μπορω να σου πω οτι εχεις ολα τα προσοντα γιανα τις δημιουργησεις!

5. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

Το θέμα μεταφέρθηκε από την κατηγορία https://petbirds.gr/forums/Ιδιοκατασκευές-Παρουσιάσεις-Εκτροφείων.21/ στη συγκεκριμένη κατηγορία.

Στην περιγραφή του forum των Ιδιοκατασκευών - Παρουσιάσεων Εκτροφείων αναφέρεται ρητώς

Από τη στιγμή που το θέμα αφορά σε προσφορά προϊόντος και πωλήσεις, αυτό θα έπρεπε να είναι και το forum δημοσίευσής του.

Μοιραστείτε

Κατάσταση Θέματος:
Κλειστό.
Φόρτωση...