Παρουσίαση Αυτος ειναι ο πιπης μου

Συζήτηση με θέμα Αυτος ειναι ο πιπης μου, που ξεκίνησε από thiseas, στο Forum 'Γενικά για Καναρινια' του PetBirds, 12 Φεβ 2014.

1. thiseas

thiseas PB New Member

αυτος ειναι ο πιπης μου τον εβγαλα το video εχθες ειναι 7 μηνον εχω και μια θυλικια και 2 καρδερινες, μενω βεροια και πσαχνω να βρω σχεδιο κατασκευης μεγαλης κλουβας ..γιατι θελω να βαλω πολλα καναρινια και καρδερινες

2. thiseas

thiseas PB New Member

3. maria p

maria p PB Supporter PBCP Contributor

Τελευταία επεξεργασία από moderator: 14 Ιουλ 2016
  4. thiseas

thiseas PB New Member

σε ευχαριστω πολυ!

5. alicedros

alicedros PB Supporter

Κουκλάκια και τα 2! πολύ ξεχωριστά καναρίνια σαν χρώμα! Φτου φτου να τα χαίρεσαι! :D Τα έχεις ξαναζευγαρώσει?? Ή είναι η πρώτη φορά φέτος?? πόσο χρονών είναι η θηλυκιά?? Βλέπω φοράει κόκκινο δαχτυλίδι....

6. thiseas

thiseas PB New Member

καλημερα οχι προτη φωρα ειναι και πεδεβομε χαχαχαχ. απο εκει που τα αγορασα μου ειπε οτι ειναι κοντα στον χρονο και τα δυο η θηλικια πιο μεγαλη απο τον αρσενικο....

εχει καμ ια σχεση το χρωμα στο βραχιολι ..?? ο πιπησ το δαγκονε κ του το εβγαλα κοκκινο ηταν και του πιπη... τι σχεση εχοθν τα χρωματα στα βραχιλολακια.??

7. maria p

maria p PB Supporter PBCP Contributor

το κόκκινο είναι χρώμα του 2012

8. alicedros

alicedros PB Supporter

Άρα και τα δύο είναι πουλάκια του 2012. 2 χρονών! Μη σε εκπλήσσει που ο πετ σοπας σου είπε αλλά αντί άλλων! Έτσι κάνουν για να πουλήσουν....

Μοιραστείτε

Φόρτωση...