Αυγοτροφή Easyyem για Καρδερίνες

Συζήτηση με θέμα Αυγοτροφή Easyyem για Καρδερίνες, που ξεκίνησε από karvounis, στο Forum 'Διατροφή Ιθαγενών Πουλιών - Υβριδίων' του PetBirds, 14 Δεκ 2014.

1. karvounis

karvounis PB New Member

Σήμερα μετά από πολλές δοκιμές και μη μένοντας ικανοποιημενος δοκίμασα την σιγκεκριμενη αυγοτροφή.η αποδοχή ήταν μεγάλη για πρώτη μέρα.υπάρχει κάποιος από την παρέα που να την χρησιμοποιεί και να έχει κάποια γνώμη για το συγκεκριμένο προϊόν?ευχαριστώ προκαταβοληκα.

2. misalouris

misalouris PB Moderator Staff Member

Θα βρεις απαντήσεις σχετικές με το ερώτημά σου εδώ...
    Δεν ξέρω για τις καρδερίνες... αλλά για τα καναρίνια είναι πάρα πολύ καλή.
    Άλλωστε μια δοκιμή χρειάζεται και θα υπάρχουν γρήγορα τα ανάλογα συμπεράσματα.

Τελευταία επεξεργασία από moderator: 14 Ιουλ 2016
  3. ΑΒΑΤΟΝ

ΑΒΑΤΟΝ PB Known Member

Σήμερα μου έφεραν ένα κιλό απ την συγκεξριμένη αυγοτροφή να την δοκιμάσω στα πουλιά.

Εντονη μυρωδιά μπανάνας.

Σχεδόν όλα πήγαν να την δοκιμάσουν.....αλλά την έβαλα αργά και δεν ξέρω τι αποδοχή έχει.

Σε λίγες μέρες ....τα νεότερα

4. YannisK

YannisK PB Known Member

Αυτές οι μυρωδιές είναι που με προβληματίζουν....

5. ΑΒΑΤΟΝ

ΑΒΑΤΟΝ PB Known Member

Σωστός ο Γιάννης.

Και γι αυτό το ανέφερα.

6. sdc

sdc PB Member

Βασίλη να κάνεις δοκιμές με μέτρο, (νομίζω ότι νέο προϊόν ακούς ή κυκλοφορεί το προμηθεύεσαι) :) όποια αυγοτροφή τρώνε τώρα να την συνεχίσεις μέχρι και την αναπαραγωγή και κάτι άλλο, στην αναπαραγωγή και στην πτερόρροια δεν αλλάζουμε- δοκιμάζουμε αυγοτροφή.

7. ΑΒΑΤΟΝ

ΑΒΑΤΟΝ PB Known Member

Εννοείται Μιχάλη...

Και αποδοχή να έχει δεν την αλλάζω αυτή που δίνω τωρα γιατι έμεινα ευχαριστημένος πέρσυ.

8. Γιαννης-Σιν

Γιαννης-Σιν PB New Member

την αυγοτροφή της easyyem την χρησιμοποιούσα στα φλώρια και δεν είχα κανένα παράπονο.

Μοιραστείτε

Φόρτωση...