Απο που μπορω να προμηθευτω δαχτυλιδια για τα καναρινια μου;

Συζήτηση με θέμα Απο που μπορω να προμηθευτω δαχτυλιδια για τα καναρινια μου;, που ξεκίνησε από ΛΟΡΙΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, στο Forum 'Γενικά για Καναρινια' του PetBirds, 23 Δεκ 2008.

1. μπορειτε να μου πειτε απο που μπορω μα προμιθευτω δαχτυλιδια για τα καναρινια μου? κ πως πρεπει να ειναι? συγνωμη αν σας κουραζω αλλα ειμαι ασχετη κ πρσπαθω να καταλαβω.

2. mgerom

mgerom PB Supporter Article Writer

3. σε ευχαριστω πολυ

για ολες τις πληροφοριες μηπος ξερεις κ που μπορω να βρω δακτυλιδια? κ επειδη απο οτι καταλαβα εισαι ενημερομενος μηπος ξερεις αν γινετε αυτο το διαστημα που μπορω να παω για να παρω καναρινια στην Αθήνα?

4. mgerom

Κλειστού τύπου,μπορείς να πάρεις απο τον σύλλογο που θα
    γίνεις μέλος, αλλά και απο εδώ...
    "http://www.culpret.gr/culpret/products.html"(πτηνά-δακτυλιδωμα)
    Ανοικτού τύπου,απο όλα τα καλά πετ-σοπ.
    -Αν ενδιαφέρεσε για -γκλοστερ-μπορείς να ρωτήσεις
    σ' αυτό το φόρουμ
    GlosterCanary - Αρχική
    μήπως κάποιο απο τα παιδιά που εκτρέφουν,
    έχει διαθέσημα. ;))

5. ευχαριστω παρα πολυ

το μαγαζι που μου ειπατε με εξυπιρετει πολυ γιατι μενω στο ηρακλειο να ειστε καλά μηπος παρεπιπτοντος ξερετε αν γινετε καποια εκθεση ? θα με ενδιεφερε παρα πολυ να παω κ να δω τα ειδη των καναρινιων αληθεια γιατι να γραφτω σε συλογο ? εγω 3 κανρινακια εχω που τα λατρεβω κ απλα αποφασισα φετος διλα διλα να προσπαθησω να τα ζευγαροσω

6. mgerom

Δυστυχώς ,για λίγες μέρες, έχασες τις φετινές εκθέσεις.
    Δεν ξέρω να υπάρχει εντός Αθηνών πλέον κάποια άλλη.
    Αυτή και μόνον η πρόταση θα μπορούσε να αποτελέσει
    ένα ξεχωριστό θέμα για συζήτηση.Εχω πολλούς λόγους
    να αναφέρω για να προτρέψω κάποιον,να ενταχθεί σε κάποιον σύλλογο,που αποτελείται απο μέλη με την ίδια αγάπη στο χόμπυ του.
    Τώρα, απλά το ανέφερα για να σου πώ οτι κλειστού τύπου συλλογικά δακτυλίδια(ώστε τα πουλιά σου να έχουν δυνατότητα συμμετοχής σε έκθεση) ΔΕΝ μπορείς να προμηθευτείς απο κάπου αλλού, πέραν απο
    τον σύλλογο ή τους συλλόγους που είσαι μέλος.

Μοιραστείτε

Φόρτωση...