Απο ποιο μηνα πρεπει να ξεκινησω προετοιμασια;

Συζήτηση με θέμα Απο ποιο μηνα πρεπει να ξεκινησω προετοιμασια;, που ξεκίνησε από bliapaths, στο Forum 'Αναπαραγωγή Καναρινιών' του PetBirds, 23 Φεβ 2009.

1. bliapaths

bliapaths PB New Member

γεια σας.θα ηθελα να παρω μια απαντηση για καποιο θεμα οπου απασχολει αρκετουσ απο μασ τουσ αρχαριουσ.εχω ψαξει στο φορουμ αλλα δεν μπορεσε καποια ερωτηση να με κατατοπισει.εγω εχω τα πουλακια μου εξω στο μπαλκονι,και θελω να τα ζευγαρωσω,απο ποιον μηνα πρεπει να ξεκινησω την προετοιμασια για να πυρωσουν?αν μπορειτε καντε εναν ακομη κοπο και απαντηστε...

2. Aπο τις αρχες Μαρτιου ειναι καλα να αρχησεις την προετοιμασια αν εχεις εξω τα πουλια σου φιλε μου.

3. bliapaths

bliapaths PB New Member

σε ευχαριστω πολυ φιλε να σε καλα.ενω αν τα ειχα μεσα στο σπιτι θα μπορουσα και ενα μηνα νωριτερα???

4. bliapaths

bliapaths PB New Member

α και κατι αλλο, ολα καλα ωσ εδω θα τα προετοιμασω με τα πραγματα που χρειαζεται για 4 εβδομαδεσ και ποτε θα πρεπει να τουσ βαλω το χωρισμα να βλεπονται μεταξυ τουσ στη ζευγαρωστρα?

5. THODORIS1982

THODORIS1982 PB New Member

Ξεκινα απο τωρα.Εγω ξεκινησα τελη Ιανουαριου.Τα πουλια τα εχω εξω και ειδη βλεπω δραστηριοτητα.Περσινη καναρα μου εκανε ειδη φωλια.

6. mgerom

mgerom PB Supporter Article Writer

Ζευγάρωμα καναρινιών

7. bliapaths

bliapaths PB New Member

σασ ευχαριστω πολυ παιδια πιστευω πωσ με κατατοπισατε αρκετα .αν χρειαστω κατι αλλο θα σασ ξαναεμπιστευτω

Μοιραστείτε

Φόρτωση...