Απο ποια sites μπορουμε να αγορασουμε Harness Aviator;

Συζήτηση με θέμα Απο ποια sites μπορουμε να αγορασουμε Harness Aviator;, που ξεκίνησε από Foudoukos, στο Forum 'Φροντίδα, Εκπαίδευση Παπαγάλων' του PetBirds, 27 Ιουλ 2014.

1. Foudoukos

Foudoukos PB New Member

Απο ποια σαιτ μπορουμε να αγορασουμε Aviator harness??? Το ρινκνεκ μου ειναι 5 μηνων και θα ηθελα να αρχισω να του το μαθαινω :)

2. Sissy

Sissy PB Senior Member

Αγόρασα τα δικά μου από εδώ Aviator μπορείς να βρεις κι εδώ.

3. maria p

maria p PB Supporter PBCP Contributor

Τσουχτερές τιμούλες, παρόμοιες και στα δύο αφού το πρώτο είναι σε λίρες Αγγλίας και το δεύτερο σε δολάρια ΗΠΑ :)

4. Ariadnh

Ariadnh PB Active Member

Τι είναι αυτό αν επιτρεπεται;

5. maria p

Επιτρέπεται :)
    Το βάζεις στους παπαγάλους, σαν λουράκι σκύλου , και πετάνε σε εξωτερικό χώρο, κρατώντας εσύ το άκρο για να μην χαθούν.

6. Foudoukos

Foudoukos PB New Member

Ειναι οντως Μαρια αλλα πολυ θα ηθελα να δω τον νταμνιαν μου να πεταει εξω μαζι μου ακομα και αν ειναι ελεγχομενη η πτηση... πιστευω θα αρεσε και σ αυτον απ το να ειναι συνεχεια μεσα :p

7. Ariadnh

Ariadnh PB Active Member

Κανει για ροζελα; στα pet shop δεν υπαρχουν;

8. Foudoukos

Foudoukos PB New Member

Δεν φερνουν στα πετ σοπ.. πρεπει να παραγγειλεις απ το ιντερνετ.. λογικα θα υπαρχει γιατι μπορεις να βρεις ακομα και για μακαο...

9. maria p

Κάνει για όλα τα παπαγαλοειδή, αν προσέξεις λέει μεγέθη, small , large κτλ. Όλα την ίδια τιμή έχουν.

10. Ariadnh

Ariadnh PB Active Member

Ροζελλα είναι large;

11. maria p

Όχι με τίποτα, θέλει λίγο ψάξιμο βέβαια μην κάνεις λάθος στο μέγεθος.

12. YannisK

YannisK PB Known Member

Κάνει μόνο για εξημερωμένα πουλιά που έχουν εμπιστοσύνη στο κατοχό τους.

13. Ελευθερια Ρ

Ελευθερια Ρ PB New Member

:eek:Λιγο ακριβουτσικα δεν ειναι;:confused:

14. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Εγω το ενα το εχω αγορασει απο την Αγγλια και το αλλο απο εδω, τα φερνουν εδω Ηλεκτρονικό κατάστημα THE PET STORE , Σύστημα Ελεγχόμενης Πτήσης. Aviator Harness Αν δεν μαθουν να το δεχονται πανω τους απο πολυ μικρα και να τους το φορατε συχνα μεσα στην εβδομαδα συνηθως καταληγει να ειναι πεταμενα λεφτα.

15. Sissy

Sissy PB Senior Member

Βλέποντας το ποστ 89 ίσως μπορείτε να το και κατασκευάσετε μόνοι σας (αρκεί να ''πιάνουν'' τα χέρια σας)

16. Foudoukos

Foudoukos PB New Member

• Καλημερα παιδια... θα ηθελα να σας ενημερωσω χωρις να θελω να κανω διαφημιση κλπ οτι οσοι εχετε λογαριασμο στο facebook και ενδιαφερεστε για aviator harness στειλτε αιττημα στο E papagaloi E papagaloi... λεει πως εχει διαθεσιμα harness..

17. maria p

το θέμα είναι πόσο κάνουν.

18. Foudoukos

Foudoukos PB New Member

Ακριβοτερα σε σχεση με απ εξω... λεει 36€/τεμαχιο + μεταφορικα... και περιεχει το χαρνες το dvd και λαστιχο προεκτασης πτησης 1 μετρου...

E-papagaloi.gr--->προιντα... ειμαι απο κινητο και δεν μπορω να κανω πολλα... :(

19. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Το χαρνες εχει λαστιχο ενος μετρου αναποσπαστο πανω του. Αν δεν εννοουν εξτρα σχοινι πτησης (που δεν θα το ελεγαν λαστιχο και δεν θα ηταν μονο ενα μετρο) τοτε ειναι ακριβο κατα τη γνωμη μου. Και δεν θα επρεπε να αναφερεται το λαστιχο σαν αξεσουαρ αφου ειναι ενα ενιαιο κομματι με το χαρνες κι οχι κατι εξτρα.

20. Irene V

Irene V PB New Member

Μοιραστείτε

Ετικέτες:
Φόρτωση...