Απο δω και περα στο μπαλκονι

Συζήτηση με θέμα Απο δω και περα στο μπαλκονι, που ξεκίνησε από jimi gats, στο Forum 'Ιδιοκατασκευές, Παρουσιάσεις Εκτροφείων' του PetBirds, 13 Μαϊ 2009.

1. jimi gats

jimi gats PB New Member

ΣΑΣ παρουσιαζω την κατασκευη μου που αναγγαστηκα και εκανα εξαιτιας ελλειψης χωρου αλλα και επειδη δεν εμενε αλλη επιλογη αφου η οικογενεια φετος μεγαλωσε 2 γεννες 6 καναρινακια συνολο..Η κατασκευη ειναι ραφιερες αλουμινιου και πλατες ξυλο κοντρα πλακε θαλασσης...1 μ πλατος και μηκος 2 και κατι.
    χωραει τρεις ζευγαρωστρες κινεζικου τυπου και διπλα σε καθε μια και ενα κλουβι..το κοστος ανερχεται στα 120 Ε

Συνημμένα Αρχεία:

2. Δημητρης_Α

Δημητρης_Α PB New Member

και γιατι δεν τα αφηνεις ελευθερα μεσα και εχεις βαλει στον καθε οροφο κλουβια???καλυτερα ναβαζες αντι για την ζελατινα πουχεις βαλει καγκελα και να τα αφηνες ελευθερα..αλλα και παλι ετσι βαλε κανα ξυλακι και αστα...η γνωμη μου,

φιλικα

3. jimi gats

jimi gats PB New Member

απλα θελω να εχω τα ζευγαρια για να βγαζω πουλια και λιγα να κραταω να τα χαιρομαι..νομιζω ολα μαζι δεν θα μπορουσα να τα διαζειριστω...τωρα το καθενα στο κλουβι του και στην ζευγαρωστρατ του,ευκο,ο καθαρισμα..ολα αυτα ακομα δεν τοτοποθετησα εχω ενα σωρο ,ηταν στο διαμερισμα μεσα..

4. Δημητρης_Α

Δημητρης_Α PB New Member

αχα εσυ ξερεις..οκ ολα καλα να σου πανε

Μοιραστείτε

Φόρτωση...