Αποχαιρετισμός

Συζήτηση με θέμα Αποχαιρετισμός, που ξεκίνησε από dimok, στο Forum 'Chit Chat' του PetBirds, 24 Ιουλ 2007.

1. dimok

dimok PB New Member

Φιλοι μου ηρθε η ωρα του αποχαιρετισμου! μετα απο ενα 7μηνο παρουσιας μου στο φορουμ ηρθε η ωρα να σας αφησω (για λογους επαγγελματικους θα ειμαι απων για ενα 6μηνο) αποχαιρετω λοιπον ολους του φιλους που γνωρισα εδω μεσα ειται απο το chat ειτε απο το φορουμ...Θα μου λειψεται ΠΟΛΥ! Σας ευχωμαι υγεια και ευτυχια σε εσας και τις οικογενειες σας! θα τα πουμε ξανα τον χειμωνα!

φιλακια σε ολους

Δημήτρης

2. muthos

muthos PB New Member

Φιλε Δημητρη να σε καλα καλο ταξιδι να εχεις και με το καλο να σε ξανα δουμε το χειμονα

3. nakis

nakis Banned

ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΚΑΛΟ
    & ΚΑΛΕΣ ΗΡΕΜΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ .

ΚΑΠΕΤΑΝΙΕ

ΥΓ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΑ ΑΦΗΣΕΣ ΣΕ ΚΑΛΑ ΧΕΡΙΑ !
    Κ ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΒΡΕ ΦΙΛΕ...

4. sophia pj.

sophia pj. PB New Member

Φιλαρακι καλο ταξιδι ..και με το καλο να γυρισεις γρηγορα κοντα μας!6 μηνες θα περασουν γρηγορα!......Να σαι παντα καλα !

5. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Φιλε μας Δημητρη, σε ευχαριστουμε για την σταθερη και αξιοπρεπη παρουσια σου στο φορουμ αλλα και στο τσατ. Ειναι αληθεια οτι βοηθησες πολλους απο εμας με τις πολιτιμες συμβουλες σου στο φορουμ σχετικα με τα πουλια, αλλα περασαμε και πολυ διασκεδαστικες στιγμες με ευθυμη διαθεση στο τσατ....Πραγματικα θα μας λειψεις...:(Σου ευχομαι ολοψυχα να εισαι παντα καλα και εσυ και η οικογενεια σου και ο Αγιος Νικολας που ειναι οδηγος ολων των ναυτικων να φροντιζει για ηρεμες θαλασσες, και καλα και γρηγορα ταξιδια... Ειθε ο χρονος να κυλησει σαν νερο και να εισαι συντομα και παλι κοντα μας....:)

Υγ και οταν πιανεις στερια..ξερεις....στο πλησιεστερο Ιντερνετκαφε και συνδεση.

6. epo

epo PB New Member

ΚΑΛΟ ΑΝΤΑΜΩΜΑ ΦΙΛΕ ΔΗΜΗΤΡΗ!:D

7. mactas

mactas PB New Member

Φίλε Δημήτρη εμείς θα τα πούμε και στο τηλέφωνο αλλά μιας κι εδώ γνωριστήκαμε να σου πω λοιπόν και από εδώ να έχεις καλό ταξίδι, να είναι οι θάλασσες πολύ ήρεμες από όπου και αν περνάς και να περάσει γρήγορα ο καιρός (που θα περάσει) να γυρίσεις πίσω στην οικογένεια και τους φίλους σου. Για άλλη μία φορά (αυτή τη φορά και δημόσια) να σε ευχαριστήσω πάρα πολύ για τα πουλιά που μου έδωσες, για τις συμβουλές και τις οδηγίες στα διαφορα προβλήματα και απορίες μου αλλά κυρίως για την γνωριμία μας. Χαίρομαι ιδιαίτερα γιατί μέσα από εδώ κέρδισα ένα φίλο.
    Καλά να περνάς όπου κι αν είσαι και καλή αντάμωση φιλαράκο.:cool:

8. Katerina

Katerina PB Member

φιλε καραβοκυρηηηηηη...!ευχομαι ο Αγιος Νικόλαος να σε προστατευει παντα και να επιστρεψεις γρηγορα κοντα μας...!

9. niktaoys

niktaoys PB New Member

Καλές κι ήρεμες θάλασσες φίλε Δημήτρη. Θα σε περιμένουμε Θεού θέλοντας...

10. dimitris

dimitris PB New Member

καλο ταξιδι δημητρη ολα να σου πανε καλα και βοληκα .
    καλο ταξιδος και καλη επιστροφη.

11. Isidoros

Isidoros PB New Member

Δημήτρη καλό ταξίδι και γρήγορα ξανά κοντά μας

12. integrator

integrator PB New Member

Φίλε Δημήτρη,

Από καρδιάς σου εύχομαι τα καλύτερα, καλές θάλασσες και εις το επανιδείν.

Μφχ

Γιάννης

13. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

Δημήτρη σου εύχομαι καλές θάλασσες και πριν το καταλάβεις να έρθει με το καλό η ώρα της επιστροφής. :)

14. sennacostas

sennacostas PB New Member

Και απο εμενα οτι καλυτερο και με το καλο να επιστρεψεις

Μοιραστείτε

Φόρτωση...