Ανταλλάσσω Ανταλλασονται ζευγαρι budgie με καναρινι αρσενικο

Συζήτηση με θέμα Ανταλλασονται ζευγαρι budgie με καναρινι αρσενικο, που ξεκίνησε από Zelda, στο Forum 'Αγορά - Ζήτηση - Διάθεση Πουλιών Εξοπλισμού' του PetBirds, 6 Οκτ 2009.

1. Zelda

Zelda PB New Member

Kaλησπερα σας, ανταλλασω το ζευγαρακι μου Budgies με ενα καναρινι αρσενικο που να κελαηδαει,υπαρχει λογος που το κανω αυτο,κ οχι γιατι μου την βαρεσε,δυστιχως θα πρεπει να δωσω τα κουκλακια μου(μονο μαζι κ τα 2)για ενα καναρινακι που να εχει ομορφη φωνη κ τραγουδι,τα παπαγαλακια ειναι ο thor k αφροδιτη.

Συνημμένα Αρχεία:

2. Fotis_K

Fotis_K PB Known Member

Μακαρι να ειχα καναρινι να τα επαιρνα.

Αλλα κριμα να τα δωσεις...

3. NIKOLAKHS

NIKOLAKHS PB New Member

Τι εγινε ρε Νικολ!Τα δινεις???Κριμα.Κριμα...

4. Zelda

Zelda PB New Member

ξεχασα να γραψω πριν οτι εκτος απο την ανταλλαγη επισης χαριζονται αν δε υπαρχει καναρινακι...μοσο σε σοβαρα ατομα,υπαρχει λογος που τα δινω,δε ηθελα αλλα...μερικες φορες οι καταστασεις αλλαζουνε τα δεδομενα.

5. sakaflias

sakaflias PB New Member

ειναι ζευγαρακι τα πουλια???εχουν κανει καποια γεννα???ειναι ηρεμα...τα βλεπω εκτος κλουβιου...ηλικια???συγνωμη αν ακουγομαι κουραστικος απο ενδιαφερων ρωταω...

6. lampros

lampros PB New Member

Νικολ τα δινεις και τα 2 μαζι ε?Εψαχνα για αρσενικο και γω για τη θηλυκια μου που ειναι μονη της αλλα κριμα ειναι να χωρισω το ομορφο ζευγαρακι!Ευχομαι να πανε σε καλα χερια και να τα φροντιζουν οπως κ εσυ!

7. _atsalinos

_atsalinos PB New Member

τα θελω εγω εχω να σου δωσω αρσενικο καναρινι πορτοκαλι με κοκκινο αρσενικο ενος ετους χαλαει τον κοσμο απο κελαιδισμα

Μοιραστείτε

Φόρτωση...