Ανταλλαγη Τimbrado

Συζήτηση με θέμα Ανταλλαγη Τimbrado, που ξεκίνησε από DHMITRIS, στο Forum 'Αγορά - Ζήτηση - Διάθεση Πουλιών Εξοπλισμού' του PetBirds, 22 Ιουλ 2008.

1. DHMITRIS

DHMITRIS PB New Member

Θα ήθελα (αν και λίγο νωρίς) να ρωτήσω ποιοι από τους εκτρωφεις ΤΙMBRADO είναι διατεθειμένοι να κάνουμε ανταλλαγή πουλιών για να σπάσουμε τα αίματα.

2. DHMITRIS

DHMITRIS PB New Member

Επειδη πρόκειται να ανέβω στην Αθηνα μέσα στην εβδομαδα είναι κάποιος τον οποίο τον ενδιαφέρει η προταση μου?

3. mgerom

mgerom PB Supporter Article Writer

--Μπορείς να γράψεις δυό λόγια για τα πουλιά που δίνεις εσύ.
    Είναι δακτυλιδωμένα ; ποιάς χρονολογίας γέννησης ;
    πώς ήρθαν στην κατοχή σου οι γονείς(τα πρώτα αίματα)απο εδώ ή το εξωτερικό ;ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

4. DHMITRIS

DHMITRIS PB New Member

είναι φετινά πουλιά του 08 με δαχτυλίδι κλειστού τύπου από τους ίδιους γονείς,ζευγάρι που απέκτησα πέρυσι από ΕΛΛΗΝΑ εκτρωφεα από την Μυτιλήνη

5. Γιωργος_B

Γιωργος_B PB New Member

Γεια σου φιλε Δημητρη μαλλον απο τον ιδιο εκτροφεα εχω παρει και εγω ενα ζευγαρι και πηρα καμια 15αρια αδερφακια
    Μενω Κορυδαλλο και θελω να μου πεις αν εχεις αρσενικα η θυληκα για ανταλαγη.
    σε ευχαριστω φιλικα Γιωργος.

6. DHMITRIS

DHMITRIS PB New Member

έχω και αρσενικά και θηλυκά αλλά θα ήθελα να εξακριβώσουμε πρώτα ότι δεν έχουν κοινά αίματα

7. Γιωργος_B

Γιωργος_B PB New Member

Δημητρη καλησπερα αυτο μπορει να γινει μεσω του Στρατη μια και οι δυο πηραμε απ αυτον πουλια.
    τα δικα σου εννοω το ζευγαρι απο το Στρατη ειχαν και τα 2 δαχτυλιδια του 2007 μαυρα.
    περιμενω απαντηση σου και παλι σε ευχαριστω

8. DHMITRIS

DHMITRIS PB New Member

Ναι είναι και τα δυο με δαχτυλίδια τπυ 07μαυρου χροματοσ

9. Γιωργος_B

Γιωργος_B PB New Member

Τα δικα μου ειναι μονο το αρσενικο με δαχτυλιδι του 07, το θυληκο ειναι πιο παλιο οποτε δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα. Παντος παρολα αυτα μπορουμε να ρωτησουμε και το Στρατη για επιβαιβεωση.
    Νασαι παντα καλα.

10. DHMITRIS

DHMITRIS PB New Member

Γιώργο επειδή κατά πάσα πιθανότητα θα ανέβω ΑΘΗΝΑ το επόμενο η μεθεπόμενο Σαβ/κο πες μου αν ισχύει η ανταλλαγή και τι πουλιά θέλεις να ανταλλάξεις ?
    (μίλησες μήπως με τον Στρατή )
    Σε ευχαριστώ Δημήτρης

Μοιραστείτε

Φόρτωση...