Ανταλλαγή κοκατίλ αρσενικού lutino cock

Συζήτηση με θέμα Ανταλλαγή κοκατίλ αρσενικού lutino cock, που ξεκίνησε από nickgr, στο Forum 'Αγορά - Ζήτηση - Διάθεση Πουλιών Εξοπλισμού' του PetBirds, 12 Οκτ 2008.

1. nickgr

nickgr PB New Member

Ανταλλάζω αρσενικό κοκατίλ lutino cock με ζευγάρι καναρίνια.

2. NIKOLAKHS

NIKOLAKHS PB New Member

Νικο η φωτογραφια που εχεις στο προφιλ σου ειναι αυτη του παπαγαλου που ανταλλασσεις?

3. nickgr

nickgr PB New Member

οχι δεν ειναι αυτή η φωτογραφία του παπαγάλου που ανταλλάσω.απλά για καποιο λόγο δεν κατάφερα να ανεβάσω την πραγματική φωτογραφία του παπαγάλου και έτσι έβαλα μία φωτογραφία που βρήκα στο ίντερνετ που του μοιάζει πολύ.

4. NIKOLAKHS

NIKOLAKHS PB New Member

Αν οντως μοιαζει παντως ειναι τρομερος.Καλα γιατι τον ανταλλασσεις?

5. nickgr

nickgr PB New Member

φωτογραφίες με το κοκατίλ έχουν ανέβει στο άλμπουμ του προφίλ μου.

6. nickgr

nickgr PB New Member

φίλε νίκο το ανταλλάσω γιατί δεν μου μένει χρόνος να τον ''εκπαιδεύσω''. είναι μικρός σε ηλικία και δεν θέλω να πάει χαμένος.

7. NIKOLAKHS

NIKOLAKHS PB New Member

Ε τοτε δικαιολογεισαι.
    Δυστυχως εχω μονο ενα ζευγαρι και αυτο ειναι αρσενικο και θηλυκο απλα.Δηλαδη δεν ζευγαρωνουν καθολου.Δεν ξερω το γιατι.
    Αν ειχα παντως το ζευγαρι που ζητας ευχαριστως να στον επερνα γιατι ειναι τρομερος.Θα εκανε αρκετη παρεα με τα δικα μου.

8. lovebird

lovebird PB New Member

εγω εχω καναρινια ζευγαρι δικης μου εκτροφης και θα με ενδιεφερε να ανταλλαξουμε.αν θελεις να σου πω και ρατσα.να φορτωσω και φοτο αν σε ενδιαφερει βεβαια.οσο για την μεταφορα εγω 21 Νοεμ. κατεβαινω για κατι δουλειες Αθηνα.αν θελεις πες μου

9. Μεσολογγι

Μεσολογγι PB New Member

Το θελω

Το θελω εγω το κοκατιλ σου

10. dimitris4ever

dimitris4ever PB New Member

αν δν ειχα παρει πριν 4 μερες τν δικο μ θα σ προτινα να ανταλαζαμε μαζι γιατι μενουμε κ διπλα μενω μπραχαμι συγνωμη...αμα θελεις σ δεινς τσαμπα ενα ζευγαρι αλα ενημεροσε μ γρηγορα πριν τα δοσω

Μοιραστείτε

Φόρτωση...