Ανταλλάσσω Ανταλλάσσω αρσενικό κοκατίλ με θηλυκό

Συζήτηση με θέμα Ανταλλάσσω αρσενικό κοκατίλ με θηλυκό, που ξεκίνησε από κοκατιλόπουλος, στο Forum 'Αγορά - Ζήτηση - Διάθεση Πουλιών Εξοπλισμού' του PetBirds, 26 Νοε 2015.

1. Έχω ένα πανέμορφο αρσενικό κοκατίλ λουτίνο περίπου 3 χρονών αλλά δεν μπορώ να το φροντίζω....
    Θα ήθελα ένα θηλυκό (όχι απαραίτητα εξημερωμένο) ώστε να προχωρήσω σε αναπαραγωγή...
    Το πουλί είναι λίγο άγριο παρόλο που πατάει στο δάκτυλό μου, αλλά κελαηδά πολύ ωραία
    και του αρέσει η συντροφιά, ειδικά ενός άλλου πουλιού...Το πουλάκι αυτό έχει περάσει πολλά για αυτό η επιλογή ιδιοκτήτη θα είναι πολύ αυστηρή...
    Παρακαλώ όποιος ενδιαφέρεται να επικοινωνήσει μαζί μου και για περεταίρω πληροφορίες σε προσωπική συζήτηση.
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων:)...

Συνημμένα Αρχεία:

2. Λοιπόν, ενδιαφέρεται κανείς;;;

3. George98

George98 PB Active Member

περίμενε βρε παιδί μου ! αυτές οι αγγελίες θέλουν τον χρόνο τους ! περίμενε μερικές μέρες (ίσος και βδομάδες) και θα βρεις

4. Επαναφέρω το θέμα γιατί δεν υπήρξε συμφωνία.
    Το πουλί είναι ακόμη διαθέσιμο.

5. domo

domo PB New Member

Ειναι ακομα διαθεσιμο?

6. Δεν έχει σιγουρευτεί τίποτα. Κανονικά έχει ένας γνωστός μου, αλλά αν πρόκειται για ανταλλαγή τότε μπορώ να το αλλάξω. Το θέμα είναι ότι μένεις Θεσσαλονίκη και εγώ Αθήνα...

Μοιραστείτε

Φόρτωση...