Ανιψιε? (akis31)

Συζήτηση με θέμα Ανιψιε? (akis31), που ξεκίνησε από sophia pj., στο Forum 'Chit Chat' του PetBirds, 27 Σεπ 2007.

1. sophia pj.

sophia pj. PB New Member

(Ναι!Τι δεν καταλαβατε??Εχω εναν ανιψιο μεσα σε αυτο το site)....:cool:
    Αν φταιω....ζητω συγνωμη...:sorry...εε??... akis31..???:63:

ΥΣ...1) Οι νεοι που μπαινουν στο chat...ωφειλουν να δειχνουν
    σεβασμο στους παλαιοτερους....(και αντιστροφως)!
    2)Οι φιλιες...δεν ειναι αποκλειστικοτητα
    και.. κυριοι!
    3)...Το οτι ''μπαινουν'' στο chat...χρηστες θηλυκου γενους δεν σημαινει
    τιποτα.....(αμαν!... ψωναρες!):mad:
    (Georgina ...τα "πηρα" !ΧΑ ΧΑ ΧΑ...):D.....:D...:D
    4)Συγνωμη Σταυρο.....για το υφος.

2. Katerina

Katerina PB Member

Αμα περνανε τα χρονια τι παθαινει οανθρωπος!Σοφια,ψυχραιμια,εχεις και μια ηλικια!:p

3. Gorgino

Gorgino PB New Member

Παντός τόσες θηλυκές παρουσίες εμένα με ματιαξαν γιατί είμαι τρυφερό και άβγαλτο αγόρι όποτε αρρώστησα δυο φορές στον ίδιο μηνα. Η από πάνω μου ( katerina) υποσχέθηκε να μου στείλει ματοχαντρο.!:D

Σοφια να τον χαίρεσαι !

4. dimitris

dimitris PB New Member

οταν γερασει ο ανθρωπος ολα του φταινε (ο ανιψιος ,τα τσατ) και πανω απο ολα οι αντρες.
    ειδατε τι κακο κανει η μοναξια(γεροντοκορη).
    giorgino δεν θες ματοχαντρο αλλα παπα , 2 φορες σε ενα μηνα το πραγμα εφτασε στο τελος του,κανε διαθηκη και στον εστειλα.

5. sophia pj.

sophia pj. PB New Member

Αυτα dimitris...να μην τα λες..ετσι αποτομα!:DΓιατι το ραφι στο οποιο καθομαι ειναι στενο και μικρο και θα πεσω απο τα γελια! :ras:.....(χα χα χα)!
    (Α! και τον παπα κρατησε τον....για σου κανει κανεναν εξορκισμο! Σε ''κοβω'' δαιμονισμενο!)...χε χε χε!

6. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Ανήψια, θείες, γιαγιάδες, κουμπάροι.......Θυμήθηκα εκεινη την ανεπανάληπτη ατάκα που έλεγε:" Δεν ξέρω αν το προσέξατε....αλλά εδω είμαστε ολοι σαν μια αγαπημένη οικογένεια!"

7. Gorgino

Gorgino PB New Member

Μου να φας την γλωσσα σου σε αχώνευτε!:mad:

8. dkard

dkard PB New Member

Νομίζω οτι έλεγε : Είμαστε μια χαρούμενη ατμόσφαιρα. Ντίνος Ηλιόπουλος σε παλία ελληνική ταινία την στρείβειν δια του αρρεβώνος

Μοιραστείτε

Φόρτωση...