Αναζητουντε...

Συζήτηση με θέμα Αναζητουντε..., που ξεκίνησε από sophia pj., στο Forum 'Chit Chat' του PetBirds, 1 Δεκ 2007.

1. sophia pj.

sophia pj. PB New Member

Μετα απο μικρη συζητηση με την ληξιαρχο του site (Georgina)..αποφασιστηκε η δημοσιοποιηση του ακολουθου αρθρου.Αναζητουντε οι...
    1) Intergrator
    2) Kyriakospap
    3) PAOKI
    4) AGiannak
    5) Niktaous
    Οσοι γνωριζουν και αλλους εξαφανισθεντες παρακαλουντε να το γνωστοποιησουν.Οποιος γνωριζει οτιδηποτε για τους ανωθεν..παρακαλειται να μας ενημερωσει.
    ΔΙΔΕΤΑΙ ΑΜΟΙΒΗ*!;)
    *πληροφοριες στο τσατ (περι αμοιβης) χαχαχαχαχα!:D

Υ.Σ. Ελα οι παλιοι να βοηθησουν λιγο!

2. epo

epo PB New Member

τωρα παρατηρω οτι δε με βαλατε στους απολεσθεντες κ αναζητουμενους... κυριες ληξιαρχοι...δε σας ελειψα???χαχαχαχαχαχα!

3. sophia pj.

sophia pj. PB New Member

Λαθος μικρε!Οι κυριοι που αναζητουντε εχουν να δωσουν σημεια ζωης πολλλλλλλλλλλλλλυ καιρο!Εσενα καπου σε ''πηρε'' το ματι μου μικρε!

4. epo

epo PB New Member

γεια σου σοφια...
    μπηκα κανα 2 φορες αλλα χωρις να ποσταρω!εχεισ δικιο!τελικα ουδεν κρυπτον...υπο του φορουμ...χαχα!

εχασα πολλα..τωρα βλεπω...επεισοδια σε β προβολη...χαχα!εχει μεγαλωσει η παρεα...

5. georgekouk

georgekouk PB New Member

Καλημέρα σας.
    Ανευρέθει ο Δημήτρης ο PAOKI...σε τηλεφωνική επικοινωνία!
    Έχει έξοδα λόγω των πολλών επισκέψεων που κάνει στο super market για αγορά πανών. Και για το τρίμηνο γιό του, αλλά και για...τον ίδιο και την γυναίκα του!
    Η αφοσίωση στο paokaki και μελλοντικό...κληρονόμο των γεννητόρων του, έχει κάνει το ευτυχές ζευγάρι να απασχολείται - όταν είναι εκτός δουλειάς - μόνο με αυτόν!
    Ευτυχισμένοι και χαζο-γονείς να είστε πάντα καλά. Το μεγάλωμα του γιού σας προέχει πάντα. Εμείς οι υπόλοιποι μπορούμε να περιμένουμε.

6. sophia pj.

sophia pj. PB New Member

Να σαι καλα κ.Γιωργο...και να ναι καλα και ο Δημητρης με την Σοφια..να χαιροντε τον μικρουλι.Απο τους αγνοουμενους τελικα..μονο ο Αντωνης παραμενει αγνοουμενος..αλλα το ματι της γριας "κοβει" μακρυα..και καπου τον ειδε...αλλαξε γειτονια και λιμερια!χαχαχα...

7. muthos

muthos PB New Member

και ο Αντωνης ειναι καλα εχει δουλια και τρεχει λιγο

8. niktaoys

niktaoys PB New Member

Εγώ δεν αναζητούμαι πλέον, ειμαί εδώ αγαπητή κυριά Σοφία. Απλά έτυχαν οικογενειακές κι επαγγελματικές αλλαγές αυτό το διάστημα.
    Κι έχω και νέα για την Georgina σχετικά με το βαφτηστίρι της.
    Όσο για τον Δημήτρη (Paoki) σας τα είπε ήδη ο φίλος μου ο Γιώργος.

9. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Aν υποψιαστώ οτι το βαφτηστήρι μου έγινε μάνα και το μαθαίνω τελευταία, θα...shootout. Το νου σου Νίκο! Το "παιδί " και τα μάτια σου! Ελπίζω να μην το πήγες στα καλιστεία!:D

10. niktaoys

niktaoys PB New Member

Όχι στα καλιστεία δε το πήγα! Απλά μάνα λίγο δύσκολο να γίνει, ΠΑΤΕΡΑΣ μπορεί...:eek:
    Η χιονάτη μας βγήκε ασπρούλης! :D

Μοιραστείτε

Φόρτωση...