Παρουσίαση Αγόρασα ένα καναρινάκι λευκό

Συζήτηση με θέμα Αγόρασα ένα καναρινάκι λευκό, που ξεκίνησε από HRAKLIS13, στο Forum 'Γενικά για Καναρινια' του PetBirds, 16 Απρ 2009.

1. HRAKLIS13

HRAKLIS13 PB New Member

καλησπερα παιδια αγορασ ενα καναρινακη λευκο σημερα και σας το δειχνω

Συνημμένα Αρχεία:

2. Δημητρης_Α

Δημητρης_Α PB New Member

να σου ζησει..ευχομαι να δεις και απογονους του..να υποθεσω αρσενικο ετσι???

3. aggel

aggel PB New Member

να το χεραισε πως το εχεις βγαλει.εχει παρει και ωραια ποζα

4. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Ο Χιονάτος σου είναι πανέμορφος! Να σου ζήσει!

Αν θες να διατηρήσει ατσαλάκωτη η ολόλευκη ουρίτσα του βάλε την πατήθρα στο 7ο καγκελάκι περίπου για να μην βρίσκει πάνω στα καγκελάκια!

5. HRAKLIS13

HRAKLIS13 PB New Member

σας ευχαριστω ολους για προτεινετε ονοματακι το και κατι αλλο το δακτυληδι λεει πανω ΑΒ 7725 08 034 τη σημαινει αυτο

6. Mpikis

Mpikis PB New Member

Το 08 είναι οτι είναι γεννημένο το 2008..Τα αλλά (οχι οτι δε τα ξέρω...)αλλα είναι δύσκολο να σου εξηγήσω...χαχα:p!Δείχνουν τη χώρα και τον κωδικό του εκτροφέα!Κάποιος έμπειρος θα σου εξηγήσει!Μετραέι φίλε πολύ το άσπρο καναρινάκι!Να σου ζήσει ο snowy..sorry georgina αλλά είμαστε στην εποχή της παγκοσμοιοποίησης...:p

7. ShadyLady

ShadyLady PB Member Article Writer

ΑΒ=Ολλανδία
    7725 =κωδικός εκτροφέα
    08=έτος γεννήσεως, δλδ το 2008
    034=αύξων αριθμός πουλιού

Να χαίρεσαι το πουλάκι σου! :)

8. HRAKLIS13

HRAKLIS13 PB New Member

ευχαριστω παρα πολυ για της πληροφοριες το ονοματακι του ειναι γοδεφρικος

9. Δημητρης_Α

Δημητρης_Α PB New Member

εσυ τοβγαλες ετσι??περιεργο

10. Maria Pap.

Maria Pap. PB Member

Kαλορίζικο, να σου ζήσει ο γοδεφρίκος! Είναι πολύ όμορφο και γλυκό! Καλούς απογόνους σου εύχομαι, γιατί βλέπω γράφεις: καναρίνια ένα ζευγάρι!

11. HRAKLIS13

HRAKLIS13 PB New Member

ναι εγώ το έβγαλα έτσι ωραίο όνομά καλό ε όχι έχω ένα ζευγάρι και αυτό το πήρα την πέμπτη και το έχω μόνο του που να ακούσετε πως κελαηδάει αν θέλετε δείτε τής φώτο που έχω βάλει

12. Tweety

Tweety PB New Member

Να σου ζήσει Ηρακλή! Είναι πραγματικά πανέμορφος. Κρίμα που δεν μπορούμε να ακούσουμε το κελάηδημά του...

Μοιραστείτε

Φόρτωση...