Περιβάλλον Ένα χόμπι παράδεισος

Συζήτηση με θέμα Ένα χόμπι παράδεισος, που ξεκίνησε από muthos, στο Forum 'Chit Chat' του PetBirds, 23 Μαϊ 2007.

1. muthos

muthos PB New Member

καλησπερα παιδια σας παραθετω μερικα βιντεο απο τον φιλο μου και εκπεδευτη μου στην καταδυση Γιωργο Δελβερουδη για να δητε πως ειναι η ζωη κατω απο την θαλασσα

https://www.youtube.com/user/geodive

2. Stavros

Stavros PB Administrator Staff Member

Γιάννη δεν ήξερα ότι έχεις και αυτό το χόμπι. Τώρα καταλαβαίνω γιατί έχεις περισσότερα από ένα ενυδρεία στο σπίτι σου. :)

3. muthos

muthos PB New Member

Σταυρο ειναι ενα απο τα ποιο ωραια hobby και ειχα την ευκερια περση να παρω και το πρωτο μου πτηχιο που μου δεινει την δυνατοτητα να κανω καταδυση σε ολλο τον κοσμο!
    ΥΓ:αν ειχα χορο Σταυρο θα ειχα και αλλα ενυδρεια :D

4. paoki72

paoki72 PB New Member

ΦΙΛΕ ΓΙΑΝΝΗ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΜΕ ΜΑΣΚΑ ΚΑΙ ΒΑΤΡΑΧΟΠΕΔΙΛΑ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΜΠΟΥΚΑΛΕΣ ΟΞΥΓΟΝΟΥ.ΒΑΛΕ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ ΣΟΥ ΜΕΣΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ

5. dhmhtrhs13

dhmhtrhs13 PB New Member

πολυ ωραια ρε Γιαννη.. Σκεφτομαι ποσες ωρες καθομαι κ χαζευω τα δικα μας νερα (παραλιακα).. Φαντασου να βρισκεσαι σε τετοιες θαλασσες..

6. muthos

muthos PB New Member

φιλε dhmhtrh13 δεν ειναι μονο οι θαλασσες του εξωτερικου ωραιες και εμεις εχουμε παρα πολυ ωραιους βυθους!Και που ξερουμε αν σταματησουν μερηκοι ασυνηδιτοι να αποκτισουμε και της καλητερες καποια στηγμη

7. andreasrodos

andreasrodos PB New Member

Ενυδρεία ε;Αχ βρε Γιάννη τι μου θύμισες!
    Το χόμπι μου σαν εργένης ήταν η ασχολία με τροπικά ψάρια
    και καλλιέργεια πολλών και διάφορων φυτών μέσα σε ενυδρεία.
    Μπράβο φίλε, συνέχισε δυνατά!

8. integrator

integrator PB New Member

Γιάννη να είσαι καλά, σε ευχαριστώ γιατί με το post σου έκανα ένα ευχάριστο ταξίδι .
    Οτι είδα επιβεβαίωσε μέσα στο μυαλό μου την αρμονία της φύσης σε σημεία που δεν παρεμβαίνει ο άνθρωπος. Να είσαι καλά, εσύ τα πουλιά σου και τα ψάρια σου.

Γιάννης

9. dhmhtrhs13

dhmhtrhs13 PB New Member

Ακριβως φιλε μου,

δεν ειπα κατι το αντιθετο.. Απλα τονισα οτι σε μαγευει η θαλασσα ακομα και απο τα βραχακια που εχει περιορισμενο πλυθησμο.. Δεν αμφιβαλλω οτι σε πιο αποκρημνες παραλιες κ σε μεγαλυτερο βαθος τα πραγματα ειανι διαφορετικα.. Αλοιμονοεξαλλου, αν ισχυριζομασταν οτι δεν εχουμε και ομορφες θαλασσες.. :)

10. muthos

muthos PB New Member

φιλε Ανδρεα τα ενυδρεια ειναι μεγαλος ερωτας ασχολουμε 14 χρονια με τα τροπηκα ψαρια!

φιλε Γιαννη να σε καλα για τα καλα σου λογια (οπου δεν επεμβενει ο ανθρωπος ειναι ολλα σε μια πληρη αρμονια

Μοιραστείτε

Φόρτωση...