Ένα μεγάλο ευχαριστώ

Συζήτηση με θέμα Ένα μεγάλο ευχαριστώ, που ξεκίνησε από SSAGIAD, στο Forum 'Αναπαραγωγή Ιθαγενών Πουλιών - Υβριδίων' του PetBirds, 20 Ιουν 2008.

1. SSAGIAD

SSAGIAD PB New Member

Παιδιά καλημέρα.Σήμερα ξύπνησα και πήγα να κοιτάξω τα ζευγάρια από τα οποία περιμενα από ώρα σε ώρα μουλάκια και τι να δω.Είχαν βγει και τα έξι.3 απο κάθε ζευγαρι.Μόλις τα είδα τρελάθηκα.Ανεβαίνω γρήγορα σπίτι και φωνάζω στη γυναίκα μου.Να μας ζήσουνε!Αυτή η καημενη βέβαια που να καταλαβει.Κατεβαίνω στην πόλη και το λεω σε καθε γνωστό,κάνοντας στα μάτια τους τα γαρδέλια μου θεούς.Ακομη και τώρα που γραφω δεν μπορώ να το συνηδιτοποιήσω.Για να μην σας φανει παράξενο έχω αρχισει να ασχολούμαι με καναρινια πέρυσι και φέτος έβαλα και 4 ζευγαρια για μούλους.'Εχοντας ακούσει από παλαιούς καναρινάδες ότι να βγάλει κάποιος μούλους ειναι παρα πολύ δυσκολο καταλαβαίνετε τη χαρά μου όταν καταφερα σε ένα χρονο αυτό που άλλοι έλεγαν ότι παιδεύονταν χρόνια.Εκτός βέβαια και έλεγαν ψέμματα.
    Εγώ παντως για αυτήν την επιτυχία μου θέλω να ευχαριστήσω όλα τα μέλη του canary forum που με τις πολύτιμες συμβουλες τους αλλά και αρκετά μυστικά που διάβασα από αυτούς τελικά τα κατάφερα.
    Να στε όλοι καλά παιδιά,σας ευχαριστώ και σας παρακαλώ να συνεχίσετε να κάνετε αυτή τη σοβαρη δουλειά που μέχρι τώρα κάνετε!
    Φιλικά Σπυρος.

2. Μπράβο να σου ζήσουν.Με το καλό να τα καμαρώσεις και στο κλαρί.

3. ShadyLady

ShadyLady PB Member Article Writer

Συγχαρητηρια! να σου ζησουν και με το καλο να τα καμαρωσεις και στο κλαρι!

4. Georgina

Georgina PB Known Member PBCP Contributor

Να σου ζήσουνε! Να τα προσέχεις σαν τα μάτια σου!και βάλε και μια χάντρα θαλασσιά!

5. Sissy

Sissy PB Senior Member

Να σου ζησουν!
    :)γερα και δυνατα να ειναι και παντα να σου δινουν χαρα, ευχομαι!:D

6. endurasKE-30

endurasKE-30 PB New Member

Μπραβο φιλε!
    Φτου φτου να ειναι γερα!
    Απιστευτο το συναισθημα την στιγμη που βλεπεις τα πιτσιρικια ε?

7. Kostas21

Kostas21 PB Member

Μπραβο σου!Να τα χαιρεσαι!Με το καλο να τα καμαρωσεις στο κλαρι!

8. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Να τα χαιρεσαι! :D Ακουγεσαι κατενθουσιασμενος και με το δικιο σου βεβαια!:)

Αντε μολις ξεπεταχτουνε λιγο να μας βαλεις καμια φωτο! :D

9. Πόπη Μπού

Πόπη Μπού PB New Member

Nα σου ζησουν...:D

10. SSAGIAD

SSAGIAD PB New Member

Σίγουρα θα ανεβάσω φωτογραφίες αργότερα.

11. Μπράβο...Συμμερίζομαι τη χαρά σας...Και εγώ φέτος έτσι ένιωσα όταν είδα οτι τα μόνα πουλιά που έβγαλα ήταν 2 λουγαροκάναρα που τα έβαλα έτσι για την πλάκα και χωρίς κάποια μεγάλη προσδοκία...

12. zakub

zakub PB New Member

Μπράβο ρε θηρίο να σου ζήσουν.

13. Alexandros

Alexandros PB Member Article Writer

Na sou zisoun.

Alexandros

14. valantis1

valantis1 PB New Member

Σπυρο να σου ζησουνε τα μικρα.

Μην τα μελετας συνεχεια θα τα ματιασεις.

15. larys

larys PB Member

Να σου ζήσουν.

16. aggel

aggel PB New Member

:)μπραβο να σου ζησουν ολα τα μωρακια σου και μετο καλο να μεγαλωσουν να'ναι γερα και περιμενουμε πολλες φωτο οταν μεγαλωσουν

17. Πόπη Μπού

Πόπη Μπού PB New Member

να σου ζησουν:D

Μοιραστείτε

Φόρτωση...