Ένα δώρο για τον Πάρη, ευχαριστώ Σίσσυ

Συζήτηση με θέμα Ένα δώρο για τον Πάρη, ευχαριστώ Σίσσυ, που ξεκίνησε από Parrotsmile, στο Forum 'Παπαγάλοι Γενικά' του PetBirds, 7 Ιουλ 2009.

1. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

στην κάμερα.Σίσσυ αυτό είναι το δώρο μου για τα παιχνίδια που μου έστειλες,θα τα χαρώ πολύ στο κλουβί μου.:)

Μερικές φωτογραφίες από τα παιχνίδια της Σίσσυς και του Πάρη .

Συνημμένα Αρχεία:

2. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Μερικές ακόμα...

Συνημμένα Αρχεία:

3. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Συνεχίζουμε...

Συνημμένα Αρχεία:

4. Parrotsmile

Parrotsmile PB Member

Και τέλος.

Συνημμένα Αρχεία:

5. anatoly

anatoly PB Member

Μπραβο Σισσυ!Πολυ ωραια παιχνιδια!
    Κ ο Παρης καταπληκτικος!

6. Lefterhs

Lefterhs PB New Member

Συγχαρητήρια Σίσσυ! Πάντα ευρηματική! Και ο Πάρης όπως πάντα γλύκας! Ξέρω ότι θα τα τιμήσει δεόντος!:)

7. jamieo

jamieo PB Member

Οι φωτογραφίες και τα βίντεο είναι τέλεια, Κωνσταντίνος! Σίσσυ τα παιχνίδια είναι τέλεια, επίσης, :D

---------- Post added at 16:47 PM ---------- Previous post was at 16:45 PM ----------

Κατά το πρώτο μήνυμα και φωτογραφίες 2, ποιες είναι οι ξηροί καρποί που κρέμονται κάτω από τα μπαστούνια κανέλας;

8. Pepito

Pepito PB New Member

καταπληκτικος ο Παρης σου :D
    και τα παιχνιδακια του

9. κωστας.κ

κωστας.κ PB New Member

Πανεμορφο πουλακι. Να το χαιρεσαι!

10. mariah

mariah PB Member

Κωνσταντινε καταπληκτικος ο Παρουλης!Και πολυ παιχνιδιαρης.Μου αρεσε που κουναει το κεφαλακι του!Συγχαρητηρια Σισσυ για την ευρηματικοτητα σου!

11. ΤΣΙΠΙΡΙΚΙ

ΤΣΙΠΙΡΙΚΙ PB New Member

Μπραβο Σισσυ.
    Λεω απο Οκτωβρη να σε κανω νονα:Tongue::!

12. μπραβο στη σισσυ κ στον παρη εκπλικτικος μεχρι κ η κορη μου τον κοιταγε στην οθονη κ φωναζε μαμα τι λεει ο παλης? (δεν λεμε το ρ ακομα)!

13. Sissy

Sissy PB Senior Member

;))Πειτε μου!σ'ενα τοσο γλυκο πλασμα, δεν αξιζει να κανεις καποια δωρακια???Να'σαι καλα Παρουλη! Σ'ευχαριστω, οπως και τον 'μπαμπα' Κωνσταντινο, για τα ομορφα βιντεακια!:Big Grin::Big Grin:

14. Sissy

Sissy PB Senior Member

Με μεγαλη μου χαρα Γιαννη!
    Παιδια σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια.. Πιστευω πως οταν κανεις κατι με αγαπη, το αποτελεσμα σιγουρα θα ειναι καλο
    Ευχομαι ο Παρης να τα καταστρεψει ολα, περνοντας ευχαριστα την ωρα του!

15. Wind-sa

Wind-sa PB Member

μπράβο παιδιά! Μπράβο Πάρη! Ωραία παιχνιδάκια Σίσσυ! Και ο Τέλειος παπαγάλος!

16. Greek yorkshire

Greek yorkshire PB Member

τελικα ειμαστε μια πολυ ωραια παρεα! μπραβο σισσυ,συγχαρητηρια Παρη!

17. Φοίβος

Φοίβος PB Supporter Article Writer

Συγχαρητηρια για τις ομορφες κατασκευες σου Σισσυ και για την ωραια κινηση! :) Κωνσταντινε ευχομαι ο Παρης να τα χαρει! :D

Εχω κι εγω ομως την ιδια απορια με τον Jamie. Τι ειναι αυτα τα στρογγυλα στο παιχνιδι με το ροζ καπακι?

18. Sissy

Sissy PB Senior Member

Ειναι κελυφος απο καρπους, δεν ξερω πως λεγεται. Τα βρηκα στα ειδη λαικης τεχνης, σε καποιο (αυτοσχεδιο) 'μουσικο αντικειμενο'.

Συνημμένα Αρχεία:

• 1.jpg
      1.jpg
      File size:
      96,7 KB
      Προβολές:
      59
  19. jamieo

jamieo PB Member

Αχ, ευχαριστώ για τις πληροφορίες, Σίσσυ. Είναι τα κελύφη άκαμπτη ή μαλακά; Φαίνονται να είναι πολύ άκαμπτη.

20. Sissy

Sissy PB Senior Member

Ειναι (ακαμπτα) ξερα και σκληρα Jamie

Μοιραστείτε

Φόρτωση...