Έναν γιατρό, έσπασε το πόδι του το καναρίνι μου

Συζήτηση με θέμα Έναν γιατρό, έσπασε το πόδι του το καναρίνι μου, που ξεκίνησε από eliasde, στο Forum 'Ασθένειες Καναρινιών' του PetBirds, 24 Μαϊ 2016.

Wind-sa
Best Answer Wind-sa, 24 Μαϊ 2016
δεν ξέρω σε ποιο σημείο έσπασε και αν πηγες στο γιατρό, αλλα θα ποστάρω μερικές φωτό πως έσωσα το πόδι σε ένα waxbill μου. Έκανα μέρα παρα μέρα... Ολόκληρο το Post
  1. eliasde

eliasde PB New Member

Επεσε η κουνια εσπασε το ποδι του (καναρινακι)κ τρεχει αιμα.ενα τηλ απο γιατρο

2. Best Answer:
    Post #328775 by Wind-sa, 24 Μαϊ 2016
  3. maria p

maria p PB Supporter PBCP Contributor

4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19 PB New Member

Περιοχη Πειραιας κυρια Δουκακη τηλ 6945566113

5. misalouris

misalouris PB Moderator Staff Member

Σε ποιο σημείο?
    Κουνιέται ανεξέλεγκτα?
    Γιατρός τέτοια ώρα δεν υπάρχει κατά πάσα πιθανότητα, θα χάσεις πολύτιμο χρόνο.
    Γράψε όσο περισσότερες πληροφορίες μπορείς μήπως βρεις τις "πρώτες βοήθειες" από δω.

6. Wind-sa

Wind-sa PB Member

Ψήφοι: 1
    δεν ξέρω σε ποιο σημείο έσπασε και αν πηγες στο γιατρό, αλλα θα ποστάρω μερικές φωτό πως έσωσα το πόδι σε ένα waxbill μου. Έκανα μέρα παρα μέρα καινούριες γάζες με διαφορετικά υλικά. Δοκίμασα υφάσματα και οδοντογλυφίδες για να στερήσω το πόδι. Και όμως καλύτερα απ όλα δούλεψε το...σελοτέιπ. Αλλα αναγκαστικά έπρεπε να το αλλάζω συχνά επειδή δεν "ανασαίνει".
    Ίσος σε κάποιον θα βοηθήσει.

Wind-sa, 24 Μαϊ 2016
    Best Answer
  7. eliasde

eliasde PB New Member

Δυστυχως δεν τα καταφερε...Σας ευχαριστω πολυ για την αμεση βοηθεια σας κ στηριξη:(

8. maria p

maria p PB Supporter PBCP Contributor

Κρίμα το καημένο :(
    Κατάλαβες πως έγινε το περιστατικό;

9. Κρίμα πάντως έκανες ότι μπορουσες:(

Μοιραστείτε

Φόρτωση...