Πως μπορω να φτιαξω ενα βιντεο;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Chit Chat - Διάφορα Θέματα' που ξεκίνησε από το μέλος Fotis_K, την 3 Νοε 2008.

1. Fotis_K

Fotis_K Active Member

Φροντίζω:
    Παπαγάλους
    Μηπως ξερετε πως μπορω να φτιαξω ενα βιντεο?θελω να κανω ενα βιντεο με εικονες...σε καποιο site ισως?:confused:
  2. jamieo

jamieo New Member

Αυτό το προϊόν θα σας επιτρέψει να δημιουργήσετε ένα βίντεο από τις φωτογραφίες. Είναι επίσης δεν διατίθενται επίσης.

Picasa 3: Free download from Google
  3. Myriam

Myriam New Member

Για σάιτ δεν ξέρω Φώτη, αλλά υπάρχουν διάφορα προγράμματα που μπορείς να χρησιμοποιήσεις όπως το Ulead Movie Factory to Windows movie maker κ.α.
    εχω φτιαξει ενα βιντεακι με το ulead και ειναι αρκετα ευκολο!
    Καλή σου επιτυχία ;)
  4. Stefan

Stefan Member

Εγω εχω φτιαξει αρκετα βιντεακια με το youtube DJ του κηνητου και επειτα τα περασα στο υπολογηστη.
  5. evaluieva

evaluieva Active Member

χωρις να μαι εντελως βεβαιη ,το Windows movie maker
    βγαζει πολυ μεγαλα αρχεια σε ογκο ,οποτε αν θελησει να το στειλει εδω χλωμο...:rolleyes:

θα μπορουσες ομως να κανεις μια παρουσιαση φωτη, στο power point που το χουν τα windows κ δεν θα χρειαστει να κατεβασεις κατι απο καπου..

κ το τελικο αρχειο που θα παρεις εχοντας βαλει οχι διαιτερα μεγαλες εικονες δεν θα ξεπερναει το 1ΜΒ.

εχει επισης κ επιλογη για ηχο κ αλλα εφε -αλλα κ αυτα βαραινουν το αρχειο σου.

μπορεις να το δουλεψεις σε ppt ,για να βαζεις- βγαζεις φωτο πιο ευκολα κ στο τελος το αποθηκευεις ως pps για να αναπαραγεται ως παρουσιαση